Kapat

Sizce rezil oldum mu?

Bugun arkadaşımın dersine girdim. Diyet yüzünden fazla bişey yememiştim. Dersin ortasında benim midem bir başladı guruldamaya. Çok pişman oldum bişey yemediğim için. Bide hani baya baya guruldadı. Çoğu kişi duymuştur eminim. Sizce rezil oldum mu? Siz olsanız ne düşünürdünüz?

0|0
116

En İyi Erkek Görüşü

• Bir iç organın hareketliliğinden meydana gelen sesin sonucundan insan neden utanmalı? Savaş suçu mu işledin? Birinin ırzına mı geçtin? Rüşvet mi yedin? Kara para mı akladın? Kamu düzenini mi bozdun? Hayır. Ne diye utanasın? Onların hiç mi bir tarafı gurulda mı? Hiç def-i hâcet ederlerken osurmadılar? Hiç mi tuvalette s*çmadılar? Aşalım bu gibi şeyleri.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Hayır neden rezil olasın ki? Doğal bir şey onlarda aç olduğu zaman midelerinden ses geliyor sadece sen değilsin

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 5

• bende hep sınavda olurdu sırf bu yüzden sınavdan kalkar giderdim sonuç olarak çok çektim ben bu guruldamadan çözümü kafaya takmamakta buldum sonra birdaha guruldamadı sanırım piskolojik insan kendini kasınca guruldama inadına oluyor yemişşim rezilliğini dedim

0|0
    0|0
  • Rezil olmadın abartıyorsun böyle düşünmeyi bırak.

0|0
    0|0
  • Sanki diğer insanlar kusursuzlar :D Takma kafana Nobody is perfect :D

0|0
    0|0
  • Bişey olmaz

0|0
    0|0
  • Kafama bile takmam. Hiç birşeyde düşünmem. Bana ne :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• hayır olmadın, mide bu guruldar

0|0
    0|0
  • İnsanlık hali olabilir takma kafana

0|0
    0|0
  • Bence cok normal birsey benimde oyle olur acliga dayanamam hic rezil olmadin merak etme dogal birsey bu

0|0
    0|0
  • Geçen yıl dershanede soru çözümüne kalmıştım ve senin aksine benim karnım toktu.. Sınıfta çıt çıkmıyodu o derece birden benim midem guruldadı ama bağırdı resmen midem , güldüm geçtim.. :D

0|0
    0|0
  • Rezil olacak ne var alakası yok ve duymamışlardır emin ol.

0|0
    0|0
  • sacmalama ya

0|0
    0|0
  • Diyet yapcam diye aç kalanları anlamıyorum git diyetisyene hem karnın doysun hem kilo ver

0|0
    0|0
  • hahaha benim sınıf alışmıştı rezil olmuyosun olsam o kadar kişi peşimde olmazdı :D

0|0
    0|0
  • Sen rezillik görmemişsin

0|0
    0|0
  • Bence o an çok sevimli sgjsjsj

0|0
    0|0
Yükleniyor...