Beddua edermisiniz? Benim basimdan bir olay geçti ve cok agrima gitti?

Ben doğuştan engelliyim yas 34. 158 boy 50 54 arasi kilom var. Belimde rahatsozlik var daha açık yazarcak olursam belim (omurgam) düşük. Askere almadilar. Bu herzaman sorun olarak karsima çıkmıştır daha da devam etmekte. Cok sukur kendi parami kazaniyorum kimseye muhtac degilim ama ön yargılar çok malesef.

Anne babam, benim ilkokul arkadasimin ailesinin evine misafirloge gitmişler. Konusma arasinda benim adim geçmiş ve benle yaşıt olan arkadaşım ( benden ötürü ) onun yerinde ben olsam intahar ederdim demiş. Babam bana ondan uzak dur dedi durdu bir gun sıkıştırdim neden diye. Cvp verdi. Cok sinirlenmistim. Bana deseydi başa cikabilirdim. Ağzım saglam laf yapar. Lakin anne baba olunca dayanamadim ve O kişi evlenip bir çocuğu olsunki benden daha beter olsun dedim. Ve yillar sonra duydumki evlenmiş ve bir çocuğu olmuş AHIM tutmuş çocuğu ne yuruyebiliyor nede konusabiliyor. Simdi doktor doktor cocugunu gezdiriyormus. Tedavi için ama tedavi yok. Care yok. Simdi ben buna acidim ve dedimki (ah ettim tekrardan) ya kibir gidecek ya da o cocuk oyle kalacak. Daha yeni duydum hala çocuğunu doktorlara goturuyormuş. Salak. Onun gibiler yüzünden benim adim koyde yasadigim şehirde her yerde çıktı onun gibiler yüzünden annem babam benden utanir oldu. Kiz bakmaya bile gitmiyorlar. Şimdi bu AHIN sonucu nereye cikar.

Yargialamak isteyen kibirliler varsa devam etsinler. Artik kimseye ah edecek gucum kalmadi.

0|0
3|1

En İyi Kız Görüşü

• Ya haklısında çocuğun ne günahı varda ettin beddua yazık değil mi

0|1
    0|0
    • Babasi kibrini yensin cocuk düzelecek hersey babasinda bitiyor. Bende herkes gibi Allâh'in bir kuluyum bu kadar kibir neden peki

• Sana bir sır veriyim yat kalk Allah'a şükret sağlam beden verdi diye. Ve dua etki seni Yaradanda baska kimsenin eline dusurmesin. Basta sana bakarlar ama sonra sonra yillar içinde herkes senden uzaklaşır. Ve bu kisiler hep en yakinlarin olur. Allah'tan baska kimseye guvenme ve O'ndan baska kimseye aşık olma.
      Derdimi dinledigin için teşekkür ederim. Iyi geceler 👍

• Allah yardımcın olsun beddua da etme saol bu arada

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 2

• Demek ki neymiş kötü söz konuşmak yerine seni Allaha havale ediyorum demek erdemli insan davranışı

0|0
    0|0
    • Sağlam birisinin konuşması herzaman sizinki gibi oluyor emin ol.

• Yanlış düşünüyosun.. bir çocuk senin dengesiz konusman yüzünden kaldı ve sen oh diyorsun gerçekten yazık sana.. İyi geceler

• Oh demiyorum Allahta biliyor. Asla demem ama o kişi kibrini yensin çocuk duzelir. Ama cok zor yenemez. Baskasinada amlattim. Gitsin soylesin diye ama bunu soyelecek cesareti olacagini sanmiyorum. Karsima çıktıgi gun ben söyleyeceğim. Ama ona degil kibrine soylecen 😉

• Bence ah etmeseydin keşke. Çocuğunu duyduktan sonra yuzlesseydin.

0|0
    0|0
    • Sence o kadar kibirle konuşan biri ne derdi bana?

• İstersen gel tövbe et. Allaha yalvar çocuğun gunahi yok de. Belki sen de yuvani acarsin o çocuk da iyilesir

• Cok zor bir durum. Kulla kul aradina Allâh bile girmezmiş. Karsilaşacagimiz günü bekliyorum sadece

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...