Beddua edermisiniz? Benim basimdan bir olay geçti ve cok agrima gitti?

Ben doğuştan engelliyim yas 34. 158 boy 50 54 arasi kilom var. Belimde rahatsozlik var daha açık yazarcak olursam belim (omurgam) düşük. Askere almadilar. Bu herzaman sorun olarak karsima çıkmıştır daha da devam etmekte. Cok sukur kendi parami kazaniyorum kimseye muhtac degilim ama ön yargılar çok malesef.

Anne babam, benim ilkokul arkadasimin ailesinin evine misafirloge gitmişler. Konusma arasinda benim adim geçmiş ve benle yaşıt olan arkadaşım ( benden ötürü ) onun yerinde ben olsam intahar ederdim demiş. Babam bana ondan uzak dur dedi durdu bir gun sıkıştırdim neden diye. Cvp verdi. Cok sinirlenmistim. Bana deseydi başa cikabilirdim. Ağzım saglam laf yapar. Lakin anne baba olunca dayanamadim ve O kişi evlenip bir çocuğu olsunki benden daha beter olsun dedim. Ve yillar sonra duydumki evlenmiş ve bir çocuğu olmuş AHIM tutmuş çocuğu ne yuruyebiliyor nede konusabiliyor. Simdi doktor doktor cocugunu gezdiriyormus. Tedavi için ama tedavi yok. Care yok. Simdi ben buna acidim ve dedimki (ah ettim tekrardan) ya kibir gidecek ya da o cocuk oyle kalacak. Daha yeni duydum hala çocuğunu doktorlara goturuyormuş. Salak. Onun gibiler yüzünden benim adim koyde yasadigim şehirde her yerde çıktı onun gibiler yüzünden annem babam benden utanir oldu. Kiz bakmaya bile gitmiyorlar. Şimdi bu AHIN sonucu nereye cikar.

Yargialamak isteyen kibirliler varsa devam etsinler. Artik kimseye ah edecek gucum kalmadi.

0|0
31

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 2

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Yükleniyor...