İzmir de türbanlı olmak gerçekten zor mu?

Izmirli bir arkadasim kapandigi ilk zamanlarda memleketinde cok zorlanmış
Otobüslerde basortusune laf söylenmiş dışlanmış vs.

Gerçekten dindar ya da türbanlı bayanlar dışlanıyor mu?

Konu hakkında bilgi almak istiyorum

0|0
8|24

En İyi Erkek Görüşü

• Oyle bir sey yok. Ne aptallca yorumlar ve hurafeler. En modern kenttir İzmir. Mini de giyilir çarşaf da.. Kimse ötekine bir sey demez. Yobaz değiliz özgürüz.

2|0
    0|0
    • Çoğunlukla katiliyorum ama daha bu aksam konustuk nadir de olsa ayrimcilik yapanlar var maalesef. Annem kapali ben degilim birebir maruz kaldigimiz durumlar oldu.

• @yakamoz91 istisnalar her yerde olur neticede oz olarak kalamiyor sehir ve surekli goc aliyor. Ama genel profil korunuyor. Yapan karaktersizdir.

• @Yakamoz91 sizinle birsey görüşebilir miyim

En İyi Kız Görüşü

• bir sıktirip gidebilir mi arkadasin

2|2
    0|0

Erkekler Ne Diyor 23

• Şehir Efsaneleri..

1|0
    0|0
  • kulaktan doğma bilgilerle hareket ediyorsunuz tam aksine burada öyle bir durum söz konusu değilidir seccadeni koyup namaz da kıyabilirsin kimse ses etmez ne sanıyorsunuz burayı anlamak mümkün değil

0|0
    0|0
  • Atıyor ya alakası yok

0|1
    0|0
  • kendimi bildim bileli izmirdeyim böyle bir şey görmedim ha tabi dengesiz bir kaç insan olabilir her yerde olduğu gibi

0|0
    0|0
  • Ben izmirde yasiyorum oyle bisey duymadim ama İzmir gibi bir yerde turbanli genc kizlari gorunce takdir ediyorum :)

0|0
    0|0
  • Ne farkı var?
    Özgür bir ülkede isek bu ülkenin sınırları içerisinde isteyen istediği şeyi giyer, yer, içer.

0|0
    0|0
  • Dışlıyorlar ama o kapalılar varya onlar içleri çürük ve fesat oluyor iki yüzlü oluyorlar yüzde yetmişi. Güzel tanrım gurursuz ve alçak münafık insanları hemen yok et. Not:Ben Konyadanım İzmirde Akrabalarım var ordan biliyom dışladıklarını.

0|0
    0|0
  • Ne diyosunuz siz ya? Salak salak şeylere inanıp da gelmeyin buralara. Arkadaşının beynine artık hava gitmiyo galiba. Böyle saçma salak konuştuğuna göre.

0|0
    0|0
  • bilemem arkadaşın ağzından yasamıssa dogrudur

0|0
    0|0
  • Alakası yok İzmir hoşgörünün şehridir. Her görüşe saygısı vardır açık kapalı fark etmez insan insan olarak muamele görür.

0|0
    0|0
  • Ne kadar da yobazlar insanin giyimine karisiyorlar aaaa İzmir cok cahillesmis

0|0
    0|0
  • İzmir gavur başka şehre taşınsın

1|0
    0|0
  • Böyle yalan olur mu ya

0|1
    0|0
  • Yo hayır. Böyle bir şey olmuyor İzmir'de

0|1
    0|0
  • Alakası yok size ne anlatıyorlar böyle bizi bize düşman edecekler

0|0
    0|0
  • Aldırmasanız sorun kalmicak etrafta or*sbu çocuğu olan çok var sonuçta

0|0
    0|0
  • Kendisini o psikolojiye itmesin dışlayan kendini dışlar.

0|0
    0|0
  • Bu senin yaptigin %100 yobbazlik, orysplk ben oyumu akpye atiyom ama senin yaptigin orysplk. ;)

0|0
    0|0
  • izmirli olarak tamamen saçmalık

0|0
    0|0
  • Yok be sen dar giyin gorursun

0|0
    0|0
  • Sanmam. Kaçıncı yüzyılda yaşıyoruz ki :S

0|0
    0|0
  • Askerliğimi izmirde yaptım çarşı izinlerimde denk gelmedi sanırım hiç ama semt semt farkedebilir. Olabilir yani genelde açık giyinmeyi sevenler çoğunlukta olduğu için normal olabilir ;-)

0|0
    0|0
  • hadi be ordan izmirde kimse kılık kıyafetiyle yargılanmaz . en hur yer diyebilirim bu konuda

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• ölümüne sallamam bu olsa gerek
    İzmir de ki insana saygı hiç bir kozmopolitik şehirde yok, insanlar açığa da kapalıya da saygılı

0|0
    0|0
  • kim demişse yalan kimse kimsenin umrunda değil burda millete bulaşmadığı sürece kimse bişi yapmaz

0|0
    0|0
  • Yok artık ya izmire laf atmaktan bıkmadınız dimi gayette birsürü var kapalı hiçkimsenin de kimseye karıştığı yok kendi seçimi kendi görüşü bizene bundan kapalılarda açık giyinenlere karışamaz

0|1
    0|0
  • Harbi sallamışlar ne mal insanlar var yaa İzmir medeni bir yerdir

0|1
    0|0
  • Türbanlı yerine tesettürlü denmeli bence

0|0
    0|0
  • Hayır değil bnde ortuluyum ve izmirdeyim su ana kdr laf atan ya da karışan olmadı

0|1
    0|0
  • Zor değil.

0|1
    0|0
    • Zor degil derken Ama karışıyorlar anlamı cikartmali miyim?

• kimsenin kimseye karştıgını düşünmüyorum.

Yükleniyor...