Tekerlekli sandalyeye bağlı Adriana lima mi yoksa sapasağlam nevruz mu?

Merak ettiğim bir şey acaba engeller ne kadar önemli? Yani güzellik için mi katlanmak yoksa sevdiğiniz için mi mesela bunu çok merak ettim.

0|0
0|8

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 7

• Tekerlekli sandalyeye bağlı adriana tabi

1|0
    0|0
  • Nevruzu sen al.. O ne öyle öğğğğğğ :(

0|0
    0|0
  • Taşa hallerim yine de nevruz a hallenmem 😂😂

0|0
    0|0
  • acıkcası engeller onemsız dıyemem.

0|0
    0|0
  • Seven insan katlanmaz sabreder. herkes kadar engellilere sevilmeyi hak eder ve engelli bir kıza aşık olmam kadar normal bir şey olamaz. sen mi yoksa tekerlekli sandalyede nevruz mu dersen tekerli sandalyedeki nevruz derim. rwzilsin

0|0
    0|0
    • Tamamen yanlış anladığını varsayaraktan buna cevap veriyorum. hep bir güzellik algisi varya. yinede Adriana lima gibi biri engelli olsaydı sever miydiniz? Hani kadını çok göklere çıkarıyorlar ya bundan bahsediyorum. kotu niyetim yok tamamen yanlış anladın. engellilerin tabiki sevilmeye hakki var

• Bak ama soruyu okadar saçma goruyorsun ki. engellileri zedeleyecek bir şey bu söylediğin. bunu dusunmen lazimdi.

• Asla öyle niyetim olmadi asla

• nevruz km bilmiyom ama adriana lima. zorunda olmazsam hçbiri zoruma ne olmus.

0|0
    0|0
  • Bende engelliyim ve cirkinim kimsenin umrunda bile degilim 😕 hatta anne babamin bile. Yeterlimi?

1|0
    0|0
    • Anladim bunun için uzulmemelisin çünkü hepimiz engele adayiz. umarım seni seven biri cikicaktir

• Hep öyle derler ama insan oğlu icindeki kibirle yaşar. Buda bir gerçektir 👎 benim anne babamin yaninda eski okul arkadasim benim adimi soyleyerek onun yerinde olsam intahar ederdim demiş. Bende ona oyle bir ah ettim

• Şimdi kendi cocugu ne yuruyebiliyor nede konusabiliyor. Intahar etsin ya da kibrini yense çocuğu kirtulacak haberi yok salagin

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...