Sevgilimle 6 aylık güzel bir iliskimizin vardı a birden ayrıldı acil çözüm yoksa cildiracam?

Ben kız arkadaşıyla 6 aylık mutlu bir iliskimizin vardı kavga etmek ayrılsak bile bir kaç saat sonra geri barisiyorduk ben kız arkadaşıyla kavga ettim ve onu uzdumu artık ayrılmak istedim ve oda tamam dedi uzatmadı ama ben ondan sonra çok pişman oldum kız arkadaşım 2 gün sonra anne babasının ayrilacanmi söyledi onun yanında oldum destek oldum ve mahkeme günü geldi hastaneye tahlil falan vermişti ve kış çıktı herşey ust ustume geldi ve bu olaylardan sonra annesi yemin ettirmiş ve bana beni artık hayatında istemesini artık sevmesini hayatıma başka biriyle devam etmemiz söyledi ama ben bir kızı deliler gibi seviyorum onsuz yapıyorum bugün tam 24 gün oldu ayrılalı hiç aklımdan cikmio içkiye ve sigaraya başladım o dönmeyince eve geç gitmeye başladım kafayı yiycem ben bu kız olmadan yaşayamam bana bir çözüm yolu bulun bunsuz yapamiorum bu hayattaki tek varlığım o benim herseyimsin onsuz hayatta olmak istemiyorum bana az da dönmezse ben canım kiyacam ben onunla bir gelecek dusundum ve dershaneye yazılım sadece onun için hayatımı biran önce elime alıp sevdiğime kavuşmak ama o bana bunları yapınca ben yıkıldım ve halada yıkılmaya devam ediyorum arkadaşlar Allah için yardım edin yoksa canima kiyacam onsuz bu hayat olmuo gecmio bilirsiniz acilllll yalvariorummm...

0|0
1|1

Kızlar Ne Diyor 1

• Bazi kizlar oyledir maleseg

0|0
    0|0
    • Ben bu tek bunu sevdim su hayatta hep hediyeler alıp mutlu etmek istedim günün her anı tel le konusuoduk cardinda direk gidiodum bana tek sebeb aşırı şekilde beni kiskaniyorummmn bundan dolayı sikildim dedim yıkıldım resmen ama ben hala onu deliler gibi seviyorum.

• Ben uç ay bunla hiçbir şekilde plan bise kirmadimmm uzulmiyim die bırakır dedim hayır birakmiycam omur boyu yanında olcam diyince planlar kurduk geleceğe dair ama bıraktı😭😭😭

• Onun icin sadece bir ani olarakkalmasini istemis demekki

Erkekler Ne Diyor 1

Yükleniyor...