Yakın arkadaşımı çok kıskanıyorum, bu duyguyu nasıl yencem?

Yakışıklı ve maddi durumu iyi erkeği buldu Allah çarpsın çok kıskanıyorum
Hatta bazen ayrılmalarını istiyorum. O bu kadar mutluyken ben bu halime katlanamıyorum

0|0
5|7

En İyi Erkek Görüşü

• Bu Karakteristik Bir Özelliğin Ömür Boyu Bunun Acısını Çekeceksin..

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Bak böyle düşündükçe bütün kötülükler seni bulur. dua tevekkül et kıskıançlığın gider. ve şunu aklına koy sen nekadar kötülüğünü istersen sana zararı olcak senin olmicak öylesi hiç

Hep maşallah de allah bozmasın de daha iyileri senide bulur.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Sen arkadas olamamışsın. Arkadasim dedigin kisiye vermedigin degeri tanimadigin biz kisilerden akil olarak dilenme. sana yagmurlu havada kokteyl yok

0|0
    0|0
  • Bilemeyiz biz erkekler hemcinslerimizi kıskanmayız, yanındaki kıza içimiz gitse de, yakın arkadaş veya hiç tanımadığınız bir erkek çok güzel bir kızla olunca ona karşı kıskançlık duymuyoruz hiç. Keşke benimde olsa der geçeriz :) sizinkisi farklıymış

0|0
    0|0
  • güvenme güzelliğe bir sivilce yeter güvenme zenginliğe bir kıvılcım yeter diye bir söz vardır

0|0
    0|0
  • Böyle arkadaş mı olur ya

0|0
    0|0
  • Başkalarının mutluluğunu kıskanmak 👊

0|0
    0|0
  • yani maddi durumumdan kaybediyorum 😶😣

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Dusunme boyle senin icinde guzel seyler oalcaktir. Sahip oldugun guzellikleri dusun mutlaka seninde artilarin vardir. Arkdasinin yaninda ol onun mutluluguyla mutlu ol bence ne doğrusu budur.

0|0
    0|0
  • Kendine yeterince yakın görmüyosun o zaman?

0|0
    0|0
  • Aynısını yaşadığım zamanlar oldu. Gerçekten çok kötü bir duygu. Bir yandan bende onun gibi olmak istedim onun gibi sevilmek. Bir yandanda bu yaptığım bencilce dedim. En sonunda kendimi durdurdum ve kankamı duygularımın yenmesine karşı çıktım

0|0
    0|0
  • Sen onu çekemiyorsun. Arana mesafe koy. Onun en iyi arkadaşı yakın arkadaşı olamazsın.

0|0
    0|0
Yükleniyor...