Hayatınızda sabrettiğiniz için çözülen problemleriniz oldu mu, olduysa nelerdi?

Hayatinizda sabrettiginiz icin cozulen problemleriniz oldu mu, nelerdi?

0|3
14|18

En İyi Erkek Görüşü

• Sabretmekle düzelen ya da olan hiç bir şey yok,
    Ayrıca o sabreden dervişi de hiç samimi bulmuyorum.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Evet şükür oluyor zamanla daha da güzelleşiyor herşey, eksikler de yok değil de o da Kısmet artık...

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 17

• Askerlik hayatım çok sıkıntılıydı berrin neyseki iyi dostları. m sayesinde atlatmıştım tabii o dönemi atlatmamalı en büyük unsurlardan biride sabreetmemdi o dönem en zor dönemimdi çünkü anne babamın boşanması falan o zamana denk gelmişti... neyse geçmiş yaralarımı destin 😃 öyle işte berrin

1|0
    0|0
  • Sabırın Deva Olmadığı Bir Şey Gösterin Bana.

1|0
    0|0
    • @içiyanankızz Tam Adamına Sordun Ben Anlamam Aşk Meşk İşlerinden. Şunu Bilir Şunu Söylerim. İste Seni İsteyeni Fakir Olsa Bile, İsteme Seni İstemeyeni TURKCELL'de CEO Olsa Bile.

• @içiyanankızz üşenmedim okudum demekki bulamamis başkasını hafiften yem atmış dönersen geri olacağı sana 1.5 ay yine boşver

• Olmadi.

1|0
    0|0
  • Sabretmek yetmez cozum icin cabayla yoğurmalisiniz

1|0
    0|0
  • Hayatımda yaşadığım şeylerin çoğu öyle sanki bir arap saçına dönmüş şeyler kendi haline bırakınca birde bakmışım çözülmüş gelmiş ve ben hiç yorulmamışım...

1|0
    0|0
    • @içiyanankızz Büyük ihtimal ile dost bildiğiniz o kız arkadaşınız 3. kişi. Ve sizi o kız için terk etmiş olma ihtimali yüksek. Rahatsız olmuştur. Siz gerçekten yüreğinizi koymuşsunuzdur, o sizden cinsellik istemiştir vermemişsinizdir aklı ordan ötesine çalışmaz olmuştur benimle yataklara girenini de bulurum nasılsa bu kadar çok sevilebiliyorsam her şeyi yaptıracak gücüm vardır demiştir. Pişman olmuştur, sevgiden yana. Bu kadar onu kimse sevmemiştir. ve sizin ahınızı aldığını düşünüp bu ah ile ömür boyu yaşayamayacağını sizi sevgilisi olarak görmediğini ama insani olarak yanlış yaptığını biliyordur, bilincindedir. Ve şu an muhtemelen farklı bir ilişkinin içerisindedir. Değer verip seven insan siz sevginizden konu açtığınızda dönüyorum diyemese de konuşamaz da aynı zamanda yutkunamaz. Ama o sizinle gayet rahatça sakin sakin konuşup özür dilemiş ve sen yoluna ben yoluma bakayım demiş kısaca. Buradan çıkartabilidiğim sonuç bu...

• Sadece sabır ile olacak iş değil diyorum.

1|0
    0|0
  • Yok çözülmüyor öyle.

1|0
    0|0
  • Yok.

1|0
    0|0
  • Çok şey hangisini saysam ki 😃

1|0
    0|0
  • En büyük silahım , belkı de dezavantajım , zaman gosterecek

1|0
    0|0
  • Oldu tabi

1|0
    0|0
  • Zaman hiçbir şeyi çözmüyor apla.
    Daha da mundar ediyor, içine ederek...

1|0
    0|0
  • Hiç olmadı

1|0
    0|0
  • Ben kazandığım herşeyi sabrederek kazandım, kaybettiklerimide, hep sabrederim..

1|0
    0|0
    • @içiyanankızz Merhaba.. Elinden geldiğince yardımcı olurum.. Keşke demeyi sevmem ama diyeceğim keşke güzel ayrilsaydiniz en önemlisi hakaret etmeden. Sizi aramış olması normal ama 1,5 ay süre sonra araması sizi hala seviyor anlamına gelebilir tabi insanoğlu yapılabilirse, kesin demiyorum siz yinede daha kötü olmamak için önleminizi alın bağlanmamaya calışın eskisi kadar.. Eğer oda seviyorsa tekrar istemesenizde bağlanırsınız.. Iyi bir insanmış herşeye rağmen helallik almayı unutmamış bu güzel birşey, size demem o ki içinizde kalacağına dişimize çıksın ara sıra ağzını yeniden arayın belki utangaçtır.. Sevginizin peşinden koşun gitti mi bir daha kolay kolay ele geçmiyor emek olmadan yemek olmaz..

• @içiyanankızz Onunde zamana ihtiyacı vardır.. Her insan gibi.. Şimdilik belli etmiyor olabilir, belkide o lafı söyleyerek seni ölçmüş olabilir sadık mısın diye. zamanla herşey anlaşılır..

• Ben sabır nedir bilmem

1|0
    0|0
  • İkili ilişkilerim sabır sabır sonunda yola getirdigim insanlar oldu

1|0
    0|0
  • Bunu bende merak ediyorum

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 13

• olmadi berrincigim hala da sabrediyorum, tik yok.

1|0
    0|0
  • Bir problemim olmadi

1|0
    0|0
  • Olmadı. Sabrettikçe ben üstüme bindiler.

1|0
    0|0
  • Olmuştur heralde.

1|0
    0|0
  • Sabreden dermıs merakından gebermıs hıc bısey cozulmedı bende ınanmayı bıraktım

1|0
    0|0
  • Bazi şeylerin olması için zaman lazım, çabalasanda o zaman dolmayınca isteğin gerçekleşmez. O sırada sabırlı olmak lazım zamana bırakmak lazım.

1|0
    0|0
    • @içiyanankızz o bence senden kötü ayrıldığı için pişman olmuş onu düzeltmeye çalışmış. Eğer devam etmek isteseydi belli ederdi

• Hala çözülmesini bekliyorum. Umut yok..

1|0
    0|0
  • Paylaşılmayacak kadar büyük bir problem.

1|0
    0|0
  • Beni kimse sevmez dedim sabrettim sevdi :d

1|0
    0|0
  • Oldu tabiki, ama sabrettikçe içimde büyüttüm ister istemez kinimi. Kendiliğinden çözüldüklerindeyse intikamım alınmış gibi hissettim, insan hiçbir şey yapmadığında gerçekten elde ediyor istediğiniçünkü.

1|0
    0|0
  • Olmadı.

1|0
    0|0
  • Evet ama çok zor oldu.

1|0
    0|0
  • Benim olmadı

1|0
    0|0
Yükleniyor...