Bu kızlar neden böyle?

Arkadaşlar bu kızların hepsi aynı mı yoksa arada mı çıkıyor böyle? bir erkekle konuşurken ya da çıkarken daha yakışıklı ve daha iyi birisini bulunca eskisini bırakıp diğerine hemen yanaşıyor niye böyle bunlar?

0|0
6|6

En İyi Kız Görüşü

• Erkeklerde öyle kız erkek meselesi değil bu karakter meselesi tamamen... Haa bazen erkekler akıllılık yapıp kendince iki kişiyi birden götürüyor ama bu da karaktersizlik meselesi çok başka...

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• yüzde doksanbeşi böyle ama erkeklerinde yüzde 95 i öyle daha güzel daha çekici bir kız yanaştığında onunla konuşmaya başlayan erkek de aynı bok. kısaca insanlar böyle olmuş.

0|1
    0|0
    • Herkes öyle değildir bence ruhunda o*rspuluk olanlar öyle aga

• çoğunluk öyle panpa günümüzün sıkıntısı bu. zaten bir 100 -200 sene geç gelmişim diyorum dünyaya bu devrin adamı değiliz. kızında erkeğinde kardeşim u çok bu günlerde

• Aynen aga devir kötü napcan

Kızlar Ne Diyor 5

• Ben acı çektikçe kriterlerim yükseliyor mesela

0|1
    0|0
    • Acı çektikçe derken aldatılmak mı yoksa terkedilmek mi?

• Aynen önceden tip önemli değil derdim yakışıklı olmayan biri iyi niyetimi kullanmaya kalktı yakışıklılara yöneldim yani suçu bir tek bizde aramayın

• Bence sende yanlışın iş yakışıklı da bitmiyor ki insanın ruhu o*rspı olmayacak canım .

• Hepsine aynı demeye hakkın yok kesinlikle. Ama bazıları var öyle sevmeyi bilmiyorlar

0|1
    0|0
  • Beni katma bunların arasına ya hiç bir zamam öyle bir insan olmadım o yuzden böyle oldu zaten

0|1
    0|0
    • Dikkat edersen hepsi demedim zaten kızma hemen :)

• O zamam ben gibi olcaksn arayiş içine girme hi boşa tek tabanca en iyisi :)

• Öyle yapıyorum zaten :)

• Çünkü nasıl ki eğlenilecek kız ve evlenilecek kız varsa, evlenilecek erkek ve eğlenilecek erkek var. Size de işimiz düşecek :P

0|1
    0|0
    • Mümkünse bana düşmesin :)

• Sen öylelerine denk geldiysen demek.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• 2 cinste de var bu özellik umrumda degil

0|1
    0|0
  • Hepsi aynı.

0|1
    0|0
  • Herkes aynı be kadın erkek fark etmez

0|0
    0|0
  • Onlara American slut or bitch diyoruz.

0|1
    0|0
  • daldan dala kanka

0|1
    0|0
Yükleniyor...