Darptan tutuklandım ama artık dayanamadım. Beni dinler misiniz?

Biri var yarış motorsikleti tarzı bişeyi var. Geceleri sürekli bu sokakta bağırttırıyor motorunu. Sanırım bir kıza gösteriş için geliyor. Bende yüksek l. öğrencisiyim sürekli proje hazırlıyorum bu aralar uyku çok önemli ve çok stresliyim. Bir kez uyardım bana "sanane birader devletin yolu" dedi. Sonra benim inadıma evin önünde bağırtmaya başladı. Ben markete giderken bakıp sırıtıyordu falan. Sanırım bir insana beslenebilecek en yüksek nefreti beslemeye başlamıştım bu adama. Gürültüyü geçmişti iş benim inadıma birşeyler yapıyor olması beni delirtiyordu. Tırnaklarımı kanatacak kadar avucuma geçiriyordum. Bir gece yine o sesi duydum. Yatağımın altındaki demir boruyu alıp koşarak aşağı indim. Bİr kaç tane ergen çocukla muhabbet ediyor bir yandanda bağırıyor motoru. Demirle vurdum motordan düştü. Beni tutmaya çalışan çocuklarada vurdum geri çekildiler. Yerde yaklaşık 10 dakika boyunca demirle vurdum ona. Hayatımda bir kişiyle kavga etmişliğim yoktu ama çıldırmıştım. Bir nevi adamı öldürmek istiyordum. Kolunda 2 bacağında 1 kırık var. Ayrıca sayısız morluk ve çürük. Mahalle ayağa kalktı 2-3 kişi tarafından etkisiz hale getirildim. 1 saat sonra polis gelip evden aldı beni. Adam şikayetçi oldu şu an hastanede yatıyor savcının dava açmasını bekliyoruz. Durumu aileme anlattım babam milletvekili danışmanı abilerimin ikiside avukat savunma yapmak üzere hazırlanıyorlar. Çok rahatladığımı söylemek isterim. Hiçbir pişmanlık duymuyorum. Özellikle belirtmek isterimki polisi defalarca aradım ve polis birşey yapamyacağını söyledi.

Güncellemeler:
yorum yapan arkadaşlara teşekkürler.

0|0
0|2

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 2

• eline sağlık iyi yapmışsın. bişey çıkmaz arkan sağlama benziyor.

0|0
    0|0
    • aileyi böyle birşeyden aramak beni çok rahatsız etsede maalesef yardım istemek zorundaydım.

• polisi 7-8 kez aramışımdır her seferinde başka bir bahane uydurdular. bir kere şöyle dedi hatta " biz gelene kadar gitmiş olur o " dedi polis bana ciddiyim.

• klasik polis lafı. Cidden iyi yapmışsın, umarım hukuken bir zarar görmeden bu konu kapanır. geçmiş olsun hocam

• helal olsun guzel kardeşim böyle pislikleri öldurmek lazım ama yasalar işte.. umarım ceza falan almazsın

0|0
    0|0
    • umarım bu beni korkutuyor çünkü akademisyenlik düşünüyorum üniversitede.

Yükleniyor...