Artik okula gitmek bile istemiyorum neden insanlar bu kadar iki yuzlu anlayamiyorum?

Cok yakin bir arkadasim var onun haricinde sınifa nerdeye hic kimseyle konusmuyorum dun birbirinin arkasindan atanlar bugun cok yakin olmuslar boyle seylere tahammül edemedigim icin kizlarin coguyla konusmuyorum sorun ben de mi anlayabilmis degilim okula gitmek eziyer gibi geliyo artık goruslerinizi bekliyorum

0|0
3|3

En İyi Erkek Görüşü

• Daha dur neler göreceksin.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Nayn sorun yok tatlım böyle olan tek sen değilsin bizim sınıfta dönenleri ben buraya yazsam unutma beni'ye arka sokaklara ne bilim ne kadar yıllanmış şarap misali dizi varsa hepsine taş çıkartan bir senaryo olur. Onun için öncelikle sakin ol ikinci olarakta ikiyüzlülerle ilgili bildiğin herşeyi bırak kendinde sakla. Bırak ne halt yerlerse yesinler. Emin ol aralarında en masum dediğin bile öyle bir şey yapıyor ki bir zman sonra erkeklere acıyorsun. Uğraşulmaz bu kadınlarla dediğim oluyordu benim. Sakin ol okulunu bitirmeNe odaklan..

1|0
    0|0
    • Zaten bu son senem senin dediğin gibi umursamamaya çalışıyorum ama her hareketleri gozume batiyo mezun olduktan sonra siniftan yakin arkadasim hariç hiçbirini bir daha gormek istemiyorum

• Öyle olucak zaten emin ol takmama bile değmeyeceklerini anlayacaksın.

Erkekler Ne Diyor 2

Kızlar Ne Diyor 2

Yükleniyor...