Eşinizin dikkat çekilmesini ve beğenilmesini, ister misiniz?

Eşimin hep topuklu ayakkabı ile hafif açık elbise veya etek ile ya da şık dar kotlar giymesini, bakımlı ve hafif makyajlı ( makyajsız da zaten güzel) olaeak dışarı çıkmasını istiyorum. Kendi de bu tip kıyafetler çok rahat olmadığından haliyle her zaman bu şekilde giyinmiyor. O zamanlar nedense ona karşı hafif bir soğuma oluyor. Sizler bu konuda ne düşünüyorsunuz?

Güncellemeler:
şunu da eklemekte fayda var. aslında bunu daha çok kendim için istiyorum. yani sokakta , mağazada vs yürürken , ona bakmaları, onu beğenmeleri çok hoşuma gidiyor. sanırım çoğu insanda bu tam tersidir.

0|1
4|1

En İyi Kız Görüşü

• Batida erkekler partnerinin bir erkek tarafindan begenilmesi kendisi icin de iltifat olarak kabul ediyor ve hosnut oluyorlarmis, oyle bir genelleme duymustum. Sebebi kendine ait oldugunu varsaydigi (ki hicbir zaman kabul edemem) bir seyin begenilmesi herhalde. Onun disinda esinizin sizin icin sizin istekleriniz dogrultusunda hareket etmesini icsel olarak dahi istemek biraz da bencillik ya orda bir bir sey var yanlisliklar var bence. Sogumanizinda sebebi onu begenmemekten ziyade ona karsi kizginliktan kaynaklaniyor olsa gerek.

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Eşin giyimine karışıyormu? Bence yok. Sen neden karışıyorsun. Bırak nasıl istiyor öyle giysin. Neden rahatsızlık veriyorsun 😑

0|0
    0|0
    • Ben hoşuma gideni söylüyorum sadece. Karışma denmez tam olarak

• @betterSolition Tabii ki baski, bunun ama oylesi boylesi olur mu hic. Ayrica esin pek olgunmus taktir ettim. Sahsen sevgilim bana boyle bir sey ile gelse yoksa beni begenmiyor musun, seksi bulmuyor musunlara kadar uzatir da uzatirdim herhalde on sekiz yasima verilmeli bu psikoloji :'R

• @pisimel 33 yaşında ama o da yapıyor ya arada. Bu normal, ben olsam ben de aynını derdim.

Kızlar Ne Diyor 3

• Bu konuda düşündüğüm eşini o olduğu için sevmemen. Belirli kalıplara girdiğinde seviyorsan hiç sevme.

0|0
    0|0
    • Kıyafetten bahsediyoruz ya sadece. Kişilik karakter davranış değil. Bu yorum çok acımasız değil mi? Sadece ben daha seksi ve alımlı görünmesini istiyorum. Yoksa onu evde pijama ileyken bile seviyorum :)

• Hayır.
    Şöyle olabilir, ilişkimizi uyumumuz dikkat çekebilir oda ikimizin yani. Tek asla.

0|0
    0|0
  • Benim eşime kimse bakmasın kimsenin dikkatini çekmesin. Kıskanırım

0|0
    0|0
    • dediğim gibi çoğu kişi tersini düşünür. ama nedense bu benim hoşuma gidiyor

• ve başkalarının kendi eşin hakkında öyle düşünmesi hoş? ilginçmiş. Bana yargılamak düşmez. Senin düşüncen

• Evet hoşuma gidiyor

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...