Sizcede yuzsuzluk degilmi?

Kan almada calisan stajer hemsireyim. Az cok bilirsiniz zaten stajerler arttigan kolayca stajer oldugumuz anlasiliyo. bugun bir kadinin kanini alicaktim sen staj goruyosun galiba , baska biri baksin bastan soyliyim damarim patlarsa dagitirim dedi. Baya sok oldum bisey demedim ama dedigi cok zoruma gitti. Stajeriz diye hic bir hastaya dokunamiyicagiz yakinda

0|1
8|13

En İyi Erkek Görüşü

• bir kere hastaneye gittim ve stajer öğrenci vardı açıkça çok belli idi tam hemşire dikiş atacak iken o geldi öyle bakıyor du nasıl olduğuna ama çok meraklı bakıyor du dedim hemşire ye bu stajyer mi evet dedi sen bırak o devam etsin dedim emin misin dedi eminim dedim çünki ben o şu bu kabul etmez se gelecekte doktor hemşire olmaz bunun için herkes anlayış göstermesi gerekir bu gibi durumlar da sonuçta ileride yine karşılaşırız ya doktor ya hemşire

0|0
    0|0
    • O kadar guzelki yaptigin..

• Ben değil herkes yapmalı bunu çünki geleceği düşünen çocuklarını düşünen herkes yapmalı birinin bir şeyi öğrenmesi için herkes yardimci olmalı hem o stajer hemşire den daha iyi idi eli hafifti hatta

En İyi Kız Görüşü

• Bunu kişisel algılama canım. Biraz toylar bu yüzden yanlışlık yapabiliolar benimde başıma geldi mosmor oldu kolum. Bende snirlenmiştim brz. Nasıl önlenir bilmiorum ama durum bu yani yapcak bşe yok 😕

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Damarı bulamayan hemşireler de var ama,
    kendi kendimize kan alamayacağımıza göre, güvenmemiz gerekir.

Kadavrada eğitim görmüyor musunuz zaten?
    Kadın abartmış, kafana takma.

0|0
    0|0
  • Salakkk karı ya boşver aptalın önde gideni sanki o her şeyi bilerek mi doğmuş valla sinirlendim

0|0
    0|0
  • dokunmayın tabi ! biz kobay faresi miyiz ! ben 1 hafta yattım hastane de ebemi belliyorlardı , yanlış yere ilaç enjekte etti damarın yerını bulamadı , içine giren plastıgı yerleştıremedıler , en sonun da s,,,, kerım sızı dedım attım odadan kolumdakılerıde parçaladım attım. çektıgım acıyı bir düşün ! işi öğrenın öyle gelın

0|0
    0|0
    • Ben o kadina kiziyorumda sen daha beterlerini yapmissin. Tamam hak versemde tepkiniz inanilmaz dusuncesizce. O meslekten soguttugun cocuklari dusun ne kadar uzulduklerini

• Bak simdi damar yolu kolay kolay acilan birsey degil ben kidemli hemsirenin defalarca denedigini bilirim. Kaldiki ogrenmeye calisan gencecik cocuklar. Allah vicdaninla sinasin seni

• allah ta sıze acıma duygusu versın ıns

• ince damar doğuştan olan ve damara giremeyen iğneyi oynatan embesiller var denk gelmiştir öyle biri seni peşin peşin uyarmıştır
    üzme tatlı canını

0|0
    0|0
  • Bugün kanımı alan güzel hemşire senmiydin 😃

0|0
    0|0
    • Hastalarimda burdan hic karsilasmamistim hangi hastanede aldirdin cabuk soyle :D

• Herşeyin bir ilki vardır Gata da bide EKG çeken hemşire vardı onuda bul 😄

• Hastalari neden denek olarak kullaniyorsunuz ki mankenler uzerinde ogrenin hazir oldugunuzda hastalara bakin

0|0
    0|0
  • Bütün damarlar sana feda olsun

0|0
    0|0
  • :) kobaymiyiz biz kizim

0|0
    0|0
  • Güven meselesi işin erbabı bakması daha iyi ama şimdi ki stajyerlik yapanlar da iyi

0|0
    0|0
  • Can tatlıdır da o da abartmış

0|0
    0|0
  • acemiligin bitene kadar aldiris etme bence... işiniz zor kokay gelsin...

0|0
    0|0
  • Stajerler öğrenicek diye deney tahtası değiliz aynısını bende yapıyorum hiç kusura bakmayın.

0|0
    0|0
    • Zaten kimse denek tahtasi gozuyle bakmaz bir insana. Herkes ogrenmek icin yapiyo

Kızlar Ne Diyor 7

• sacma ya.. yapa yapa ogrenir insan.. strangayi verseydi bir tarafaina soksaydi.. o kariyi yirtardim ben yani

0|0
    0|0
  • kaba bir şekilde söylemiş evet ama haklı yanı da var ne zaman b stajyer kanımı alsa damar bulamıyor kolum 1hafta mor geziyorum

0|0
    0|0
  • hayır ama yenisin diye korkmuştur. ama abartmış dağıtırım felan. halbuki asıl yıllarını vermiş bir hemşire bıkkın bıkkın baştan savma yapıyor yeni staj yapanlar en dikkatli şekilde yapmaya çalışıyor ama sakarsa ayrı

0|0
    0|0
  • Alıncak bişi yok yenısın diye güvenememiş

0|0
    0|0
  • Hakli tabi seni bilememde ben cok denk geldim igneyle damarlarimi karistirana

0|0
    0|0
  • Seviyenizi koruyun hanfendi işimi yapmaya çalışıyorum diyemedin mi

0|0
    0|0
    • Ben stajerim orda kavga edersem tutanak yerim kovulabilirim yerime bakicak tonlarxa stajer var

• Ya bu kadar korkak olma.. sonuçta o başlatmış

• Olay bildigin gibi degil , en ufak hatada tutanak tutuluyo stajer bol oldugundan onlar icin sorun yok

• Kollarım mosmor oldu kaç kere beceremeyen çıkmasın staja insanız sonuçta

0|0
    0|0
Yükleniyor...