Kimse neden benimle arkadaslik yapmiyo napmaliyim?

Arkadaslarim hep 3 lü hani ben ayşe fatma gibi. Ayse fatma cok yakin oluyo ben herseferinde disarda kaliyorum. bu sinifimdada boyle sinif disindada yakin arkadaslarim bir kisi gruba takilinca benden uzaklasiyorlar. halbuki ben arkadaslarimin her zaman iyi olmasini isteyen kotu gunlerinde yanlarinda duran dertlerini dinleyen biriyim artik bende umursamamaya basladim bu sefer de yine yalniz kaliyorum espiri yapsam olmaz susam olmaz hic olmuyo napmaliyim.

0|0
1|6

En İyi Erkek Görüşü

• Sende bir sorun olabilir mi onların hoşlanmadığı birşey

1|0
    0|0
    • Bende artik bisi olunca noldu diyorum ustunde durmadan gecmeye basladim. Artik sikildim birde arkadaslarimin cani sikilio die konusacagim seyleri bile secerek soyluyorum

• Ben kendimi degistirdim takintiliydim sacimin daginikligina bile abartiyordum simdi kimse kolay kolay umrumda degilmis gibi davraniyorum ama icimdeki mutlulugumu alip goturduler bende artik cok yakin arkadasliklar kurmak yalniz oldugumu hissetmek istemiyorum

• Yalnızlığın tadına çıkar alisirsin zamanla

En İyi Kız Görüşü

• sevinmelisin bence... o standard kardan adam dostluklari boswer kizim.. onlara ayak uydurmya asla calisma.. sana kafasi uyan biriyle arkadaslik et

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Çünkü sen dogrucusun , aynisi benim başıma çok geldi. Bu laik duzenin insanlarından nefret ediyorum %60-70 böyle.

1|0
    0|0
    • Bide onlarla konustugumda ne konusacagimi bilemiyorum mesela ikisi birarada oluna kahkalar ben onlardan biri ile takilinca ikimiz bir sesizsiz

• Sevgili edin tipin nasıl?

• ne iş

1|0
    0|0
  • biz varız

1|0
    0|0
  • sende aynı frekanstan birilerini bul :D

1|0
    0|0
  • İyi oldugun için olabilir mi?

1|0