Avea[TTNET] hırsızlarına dava açmak istiyorum , olaya bakin trajikomik (ABDde olsa tazminat alırım) ?

Şimdi ben 2 ay kontör yüklemedim diye Avea kafasına göre tarife değişmiş 2 kere daha kontör yükleyemedigim için 2 ay kontorsuz kaldım. Geçen Aveadan 30 TL yükledim vergilerle 24 TLe düştü sonra Telefoncu bana 30 TLye kampanya var dedi , 10 TL daha yükle dedi yukledim etti mi 40 TL. Sonra müşteri hizmetlerini aradım 30TLlik 3gb falan kampanyasını istedim , kadın bana bakiyenizde 24 tl var , sebebi , BEN ONLARİ TELEFONUMDAN ARAMIŞIM DİYE liralarim gitmiş :D vergi kesintileriymiş ben de durumu anlattim 40 tlden vergilerle 36TLye dusmesi gerekiyor dedim.

Bizde öyle görünmüyor diyince sizi mahkemeye vericem dedim. Yetkiliyi baglayin dedim tamam dedi bağlamadı , müşteri memnuyetinden size 5 TL yüklüyoruz , artık bahar kampanyasi yuklendi dedi , tamam sağol oh be dedim kapattim , ama sabaha kadar bisi olmadi , ben de veri etkin falan yapim dedim ondan gb gelmiyo dedim heralde , sonra ordan liralarim gitmez mi?

Evden 5 kere yarım saat aradım açmadılar , ordan da faturayı kitlediler BİLEREK , sonra açtılar. Adam bana liralarınızı harcamışsınız dedi ben de yukarda yazdığım herseyi anlattim 48 saat içinde acil size dönecem dedi, dava edecem dedim. 50 saat sonra döndüler başka kadın beni haksız çıkardi kendince , ben de tamaaam kredi karti fisleri nem de dedim sizi dava edicem dedi , Okan bey fax cekelim firmamıza tekrar yollayalim dediler , ben ilce subemden sizle goruscem ve dava da açıcam dedim kapadim.

Doktor ve hastane prosedurlerini insan terörü , sonra polislerin yarısını insan terörü ilan ettim , şimdi de Turkiyenin hükümetinden, halkına kadar %60'ini sildim.

• Kesinlikle haklısın bu ülkede adalet sadece kadın ismi.
    100% (1)0% (0)50% (1)Oy Ver
  • Dava etmezsan , adam degilsin. HERKES HAKKINI ARASIN !
    0% (0)100% (1)50% (1)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
0|1

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 1

Yükleniyor...