Otobüste büyüklere yer verir misiniz?

Otobüste büyüklerinize yer verir misiniz? Ya da uyuma taklidi yapanlardan mısınız? Ya da dayanamayıp yer verenlerden misiniz?

• Veririm tabi ki... Niye vermim?
    49% (33)59% (53)54% (86)Oy Ver
  • Vermem ya.. Yer benim diil mi? Vermiyorum..
    15% (10)11% (10)13% (20)Oy Ver
  • Belki.. Ruh halime bağlı...
    36% (25)30% (27)33% (52)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

3|2
21|60

En İyi Erkek Görüşü

• Her zaman.1 kere ayakta duramiyodum yer verdim dusunce o kalkdi bana yer verdi

1|1
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Tabiki veririm
    Su ankete bakilirsa genclik utanilcak durumda yazik

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 59

• ruh halime baglı çok yaşlı ya da cocuklu hamile degilse.. yer vermiyorum kimsyee
    ama yaşlı amcalara ve teyzelere veririm

0|0
    0|0
  • evet ama büyüklerin o yer vereceksin mecbursun triplerine deli olurum.
    yani tıklım tıkış sıkış sıkış otobüse binerler nasılsa biri yer verecek kafasında...
    bide yer verirsin bir teşekkür bile etmezler bide sana vereceksin tabii köppeekkk der gibi bakarlar allahımm...

0|0
    0|0
  • Yer verme kriterim farklıdır.. Kısacası gerçek ihtiyaç sahiplerine yer veririm. Gençleri istismar eden yaşlı domuzlara da extradan uyuz oluyorum.

0|0
    0|0
  • Vermek zorunda değiliz o ne öyle alışmışlar. Yaşlı adamsın az ayakta dur kireçlenmen açılsın evde gün boyu oturacaksın zaten.

0|0
    0|0
  • Hiçbir Şekilde Oturmuyorum.

0|0
    0|0
  • Sadece büyüklere mi? Artik kucuklere de yer veriyorum, toptan terk ettim ben otobusu-toplu tasimayi 😂

0|0
    0|0
  • Oturmayı hakettiğim ayaklarımın ağrısı ile tescillenmiş ve ben de yer bulmuşsam, bir sonraki durakta "Gün" e giden kokoş teyze yanı başıma dikilmiş bekliyorsa , daha çok bekler :) ama dincim, anam ağlamamışsa hiç oturmam. Velev ki ayaklarıma karasular insin, ayakta zor durana yer veririm. Uzun lafın kısası ayakta durabiliyorsa yaşlı değildir, durmaya çabalıyorsa o yaşlının anlından öpülerek yer verilir

0|0
    0|0
  • Otobüse binmiyorum uzun zamandır
    Bindiğim sıralar da herkese yer vermezdim.
    Benden dinç yaşlılar var

0|0
    0|0
  • Otobüs kullanmıyorum be.

0|0
    0|0
  • Bakarım hali yerindeyse vermem bende hastayım kardeşim gerçi otobüse binmiyorum ama :D
    Eğer hali kalmamışsa veririm bana bişiy olmaz :D

0|0
    0|0
  • Çok yorgun ya da halsiz değilsem,
    yaşlılar, kadınlar ve çocuklar otursun diye oturmuyorum.

0|0
    0|0
  • Hayır vermem çünkü otobüse binmiyorum

0|0
    0|0
  • Bayanlar bu konuda çok kötüler %80, erkekler onlara yer vere vere götleri kalkıyor artık yaşlılara bile yer vermiyorlar sanki ihtiyaçları varmış gibi oturmaya...

0|0
    0|0
  • Hasta. hamile ya da yaşlı değilse yer vermem. Yer vermem için bu 3 kriterlerden birine sahip olmalı kişi.

0|0
    0|0
  • Veriyorum ben ama hep değil tabi ki bazen veremiyosun

0|0
    0|0
  • Yasliysa ya da bebekli kadınsa

0|0
    0|0
  • Hayir ama sana yer verirdim

0|0
    0|0
  • Vermem

0|0
    0|0
  • Genelde; bayan, hamile, yaşlı, rahatsızlığı olan kişiler gibi kişilere yerimi veririm.

0|0
    0|0
  • ok saygıdır verelim ama anlamadım konu şu bu otobüslerin koltuk sayısı belli alınacak yolcu sayısıda belli nie arkadaş fazla yolcu alıp da bu duruma yol açıyosunuz

0|0
    0|0
  • Kullanmıyorum

0|0
    0|0
  • veririmmm

0|0
    0|0
  • Veririm.

0|0
    0|0
  • veririm metrobüs dışında

0|0
    0|0
  • valla ben otobüsçüyüm... genler kulaklıgı takıp dünyadan bir haber moduna geçip yer falan vermiyolar

0|0
    0|0
  • Yok yer vermiyorum

0|0
    0|0
  • 65 üzeri yaşlı kartıyla binenlere, hamile veya küçük bebekli kadınlara, ozel insanlarimiza, veriyorum yer ileride bende yaslaninca banada yer verilsin diye ;)

0|0
    0|0
    • sevgili yırtık-konvers şaka kaldırmasını bilmiyorsan buralarda dolaşma bence, Türkçenin kelime oyunlarını (cift anlamli) kullanilarak yapılan larada çok aldırış etme bence, seni rencide edici, küçük dusurucu birşey söylemedim çünkü

• Kesinlikle evet

0|0
    0|0
  • Gerçekten çok yorgun değilsem veririm. Yorgunsam eğer sadece hamile olan kadınlara veririm yerimi.

0|0
    0|0
  • Veriyorum

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    29

4 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 20

• Ya o zaman ki şeye bağlı mesela geçen yaz çalışıyodum tüm gün ayaktayız artık tabanını hissetmeyecek şekle geldim çıktm tramvaya yetiştim güç bela yer buldum orta yaşlı bir teyze belli gezmeden dönüyo direkt eleştirdi bende sinirlendim taktım kulaklığı oturdum öyle oturan her genç yargılanmaz çalışan da var yorulan da var

0|0
    0|0
  • Valla hic uyuma numarasi falan yapamam 30-40 yasinda bir kadina kalkip hic yer veremem hamilelere ve gercekten yaslilara veriyorum

0|0
    0|0
  • Gelip tepemde dikilene vermem

0|0
    0|0
  • Ayakta duran büyüğe benim yorgunluk dereceme göre değişen bir durum.

0|0
    0|0
  • 90 ve üzerine

0|0
    0|0
  • Hep veriyorum. Ama bir keresinde Eryaman'dan Kızılay'a ayakta 45 dk gidince aklım başıma geldi, o kadar uzun mesafede kimseye yer vermem artık :D

0|0
    0|0
    • @hotcontact beynin olduğundan şüpheliyim.

• veririm

0|0
    0|0
  • Veririm tabi ki

0|1
    0|0
  • veririm

0|0
    0|0
  • Yer vermem

0|0
    0|0