TÜRK Erkeklerini Kötüleyen Irmak ÖRNEK Hakkında Ne #Düşünüyorsunuz?

%100 #Muayyen Gününde Çektiği Videodur.

Yağ Pompası Kartere Vuran Kadına Örnektir.

Gümrükten Kaçak Mal Çıkarmaya Her An Hazır Olan Kadındır.

Yanarım, Yanarım, Tutuşur Yanarım Kavurur Ateşim Seni de Beni de Onu da Tüm Erkekleride Belalım Dizelerini Dilinden Düşürmeyen Kadına Örnektir.

Kate UPTON İle Aynı Dünyada Utanmadan; 365 Gün 4 Mevsim 12 Ay 52 Hafta 8766 Saat 525.960 Dakika 31.557.600 Saniye 1.893.456.000 Salise Nefes Alan, Terleyen Kadına Örnektir.

İmkan Verildiğinde;

- Amazon
- Mursi
- Himba
- Mucawana
- Yali
- Pigme
- Padaung
- Zoe
- Yao
- Banjara
- Kayapo
- Kalash
- Cahuilla
- Spinifex
- Batak
- Andamanese
- Piraha
- Takuu Akol
- Dukha
- El Molo ve Omo Kabileleri Gençlerine Bir Gece 4 Bayram Yaşatacağını İma Eden Kadına Örnektir.

Nemden Korkan, Islak Zeminlerden Uzak Duran 6.5 Ay Güneşte Kalmış A101 Peyniri Gibi Kokan Kadının Serzenişine Örnektir.

Doymamış Çözelti Gibi Doymuş Hale Gelmek İçin Çözünmeye İhtiyacı Her Daim Olan Kadındır.

Durup Dururken Duştan Çıktım, Duşa Gireceğim Diye Vurgulayan, Umursamadığınız Halde Tekrarlayıp Direten Kadına Örnektir.

Libidosu Evrenin Bilim İnsanlarınca Henüz Keşfedilmemiş Yerlerini Günde 238.458 Defa Geçen Kadının Serzenişidir.

#Netice İtibariyle Türkiye'de Unutulduğunda Gündeme Gelmek İçin Erkekleri Kullanmak Suretiyle Apaçık Yandığını İma Etmekten Çekinmeyen Kadınlardan Birinin Serzenişidir.

#Sonuç Olarak İnsanın Spor Yapması Kendi Sağlık Çıkarlarınadır Zira Konuyu Spordan Kim Kardashian Tamponu ve Kaslarda Hayalini Kurduğu Fantezilerine Getirmeside Şüphesiz Hem Cahilliğinin Hemde Yanmasının Bir Kanıtıdır.

#Not: Şimdi Bu Kadını Savunacak Kadınlar Kadar Erkeklerde Çoktur. Bunlarda Dinlediğini Algılayamayan ve Zira Aptal Durumuna Düşen Kimselerdir, Zira Bunların Bir Bölümü Yalakalara Örnektir.

#SerKan1923

@mehcab @Bakırköylüm @Hüzün_Kovan_Kuşu @нейтральны @kaptanpırays @KurabiYe @RdvnSbs @TheKerim54

3|3
6|17

En İyi Kız Görüşü

• Neyin kafası, nasıl bir yetişmişlik anlamam! Kendisine çuvaldızı öneriyorum. ama anlayacak zeka var mı? Sanmam..

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Bunun gibisi çok , bu sitede bile , eşitlik kavramını her halta soktukları için bu durumdalar

Kendileri italyan , kore erkeğinin hayranıyken sorun yok ama rusları beğenen erkekleri eleştirirler. Odun , öküz gibi benzetmeleri kullanırlar , kezban denildiğinde zırlarlar

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Herkes kendine baksın diyorum.

0|1
    0|0
  • Ben anlamıyorum ne Türk erkeği Türk kadınından haz ediyor, Ne Türk kadını Türk erkeğinden. Bence iki tarafta birbirini yerlemeyi bırakmalı. Türk Erkeği nasılsa Türk kadınıda öyledir demek istediğim bizi bizden başka kimse çekmez 😂

0|1
    0|0
    • Yok ben şahsen Türk kadini ile evlenicem diye bir koşul koymuyorum kendine global düşünüyorum ve farkli kulturlerin kadinlarini arastiriyorum bilgi ediniyorum kendimi diğer kültürlerede hazirliyorum

• @CarterJr herşeyin en hayırlısı neyse tabi

• @MrsMavi kesilikle hayirsiz evlilik olmaz zaten Allah hepimizin gönlüne göre versin

• Bir yandan çok haklı bir yandanda çok yanlis buldum kendine bakmayan erkek varda kendine bakmayan kadın yok mu sanki butun kadinlar spor yapiyorda hepsi fit falan sanki yani bu konuda baya sacmalamis

0|1
    0|0
  • Kız haklı, dağılın beyler :P

3|0
    0|0
  • Anlatmak istediğini itici bir dille anlatmış olsada haklı olan kadındır.

2|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 16

• Yürekten erkek olmayan, kültürü ve hiç bir özelliği olmayan ancak kasları ve yakışıklılığı olan erkek ancak hayvanat bahçesinde sergilenmeye yarar.

0|1
    0|0
  • Babası neymiş acep?

1|1
    0|0
  • Bunun tayfadan çok kız var. İşin ilginç tarafı bunu söyleyen kızların kolunda 3 cm uzunluğunda tüy var. Kolu bildiğin belgrad ormanı, dişleri desen temiz değil, kilosu desen yağlanmış ama kendine balıketli diyor... Bunların istemesi de bir hayli saçma. İnsan önce kendine bakar. Nitekim sağlık ve spor kendisi için yapılmalı, karşı cinsin pazularında parmak gezdirmesi için değil.

0|1
    0|0
  • hayatımda gördüğüm en canım kız biz laf atacagına kendini o kadar düşürmüşki
    kaslı erkeklerin kucağına oturmak için spor yapıp diyet yapıp makyaj yapıp erkeklere vermeye calısıyo
    avrupa erkeklerinin koltuk altına baksın bakalım işte kezbanların kıralicesi

0|1
    0|0
  • Ben de bu videoyu ilk gördüğüm günden bu yana bu karı kim diye merak ediyordum
    Sayende ogrendim sağ olasın
    Ryan gosling dediği adam milyon dolarlar kazanıyor özel aşçısı diyetisyeni antrenörü var ve dünyanın kimyasal desteğini alıyor nasıl onun gibi olmamızı bekliyor acaba?
    Ayrıca bir erkeği çekici yapan tek şey kas mıdır? Centilmenlik dürüstlük ahlâk zeka kültür hobiler vs hic mi önemli değildir bir kadın için?

0|1
    0|0
  • Tipe bak book atsan yapismaz bu kadin neyine guveniyo peki ben soyliyeyim 250 gr şeye güveniyor bence

0|1
    0|0
  • Yunanistan'a iteleyin bunu bizden değil deriz

0|1
    0|0
  • Bu boş kadının dedikleri çokta penisim de abi ☺

0|1
    0|0
  • çok film izlemiş salak

0|1
    0|0
  • Kadın doğruyu söylüyor malesef.. yazık kadınlara gerçekten ben bile eşim olacak kadın için vücudumu güzelleştiriyorum günden güne. Benle olduğu vakit mutlu olsun kendini şanslı hissettsin diye, > başlığı ve yazdıklarını görünce kesin feminist kız'dır diye düşündüm ama yanılmışım. Kadın doğruyu söylüyor.

1|0
    0|0
    • Bizim erkekler öğrenmiş bir kirli sakal bırakmayı, onuda kızlardan duydular.) başka bir bildikleri yok insan vücuduna biraz bakım yapar ya.)

• şu tiple şu lafları söylemek...

0|1
    0|0
  • Düşüncelerimi niye yorayım ki.

0|1
    0|0
  • doğru söylüyor.

1|0
    0|0
  • hakli

1|0
    0|0