Durumu düzeltmek için ne yapabilirim?

Arkadaşlar geçen sene sınıfta okulun basket takımındaki 2 çocuk tarafından sınıfta rezil edildim. Olay şöyle bunlar cikista ben çantamı acele ile toplarken montumu filan giyerken girdiler içeri (bu arada benden 1 yaş büyükler) bana artistlik yaptılar. Sonra gittiler filan bende bunlara giriştim yapcak bişey yoktu çünkü bir anda 30 kişi filan aramıza girdi ayırdılar filan iğrenç bir durum oldu cantam filan yere düştü montumda yerden topladım hepsini sınıfta sevdiğim kız da olayı gördü birde o zaman yeni gelmiştim sınıfa şimdi o sinif la beraber 2. Sene bitmek üzere ama herkes bana karşı soğuk siniftakiler birbirlerine alıştılar benim içinse tam bir işkence kolay değil günde 8 saatim okulda geçiyor ve tüm tenefuslerde yanlizim içinde benden nefret eden 1-2 kız filan da var sizce bu durumu düzeltmek için ne yapabilirim

0|0
1|2

Kızlar Ne Diyor 1

• Evlen

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Başka sınıflarla takıl. Demek ki o sınıftan bir şey olmaz. Üzülme kendi aralarındaki dostluklar da yalan. Kendinden taviz verme sakın.

0|1
    0|0
    • Başka sınırlarla takıldım zaten hep kendimden büyüklerle filan zaten o cocuklar büyük ihtimal beni kiskandiklari için böyle bişey yaptılar ben çünkü hep üst dönem kızlarla takılıyodum arkadaş sikintimi gidermek için ama şimdi onlarda yok kavga olayından sonra

• Bizim siniftakiler yine soğuktu bana karşı o yüzden başka sınıflara takıldım bide üst dönem kızlarla takılınca bizim siniftakiler iyice ayar oldu burası iğrenç bu ortam

• Allahından blsunlar

0|0
    0|0
Yükleniyor...