Kendime birşey yapmam gerek?

Evet hep bunu düşünüyorum, ama lütfen okuyun bu kısa yazımı.. çünkü nedenlerim var. Üniversiteye gidiyorum ama Ailemin yanındayım, ve çevremde hiç arkadaşım yok. hepsi bir yerlerde. burda çook yalnızım, sürekli evdeyim tek başımayım, bu çok sıkıcı bir durum bazen kafayı yiyorum... insan ilişkilerim bu yüzden sıfır sürekli tek kaldıgım için.. Aşk hayatıma gelirsek şu ana akdar 1 kişiyle çıktım.. Çok sevdiğim insanlar oldu ama karşılık alamadım.. En çok istediğim şeylerden biri de bir kız arkadaşımın olması çünkü olsaydı bu yazımı buraya yazzmaz onunla derdimi paylaşırdım, inanın bana hayatım çok sıkıcı şu an bazen bu sıkıntıdan kurtulmak için intihar etmek bile istiyorum ( sebepleri bu, insanlar arasında kale alınmamak, yalnız yaşamam süreklii.. telefonu kapatsam ve 2 ay sonra açsam inananın hiçbir arkadaşımın aradıgını göremem.. zaten aşk hayatım gerçekten inanaılmaz iğrenç.. hiç aşık olan beni seven biride çıkmadı.. Hergün şunu düşünüyorum bugünü nasıl geçirsem aaba. zamanımı nasıl geçirsem.. Yok her günüm aynı farklı şeyelr yapmam gerek ama her günüm aynı. bunu nasıl atlatabilirm bişiler söylermisini?

0|0
2|1

En İyi Kız Görüşü

• Üniversiteye gidiyorum diyorsun o zaman gez. Çık bu bunalım halinden. Bir daha bu yaşına bu günlere geri dönemeyeceksin. Önce bu gerçekliği kavramayı dene. Arkadaş edinebilirsin kuluplere git sosyal aktivite kulüplerine ya da savunma resim müzik gibi... Yeteneğinin olduğu bir şey vardır git oraya kendini geliştir dil kursuna git ya da.. Bırak hantallığını bir kenara. Kalanı kendiliğinden gelir zaten fark eder birileri seni ama kendi kabuğunda olduğun sürece bu olmaz.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Emin ol senin bu durumunda olan bir çok kişi var. Bende telefonu kapatsam kimse merak etmez ailem dışında arkadaşım yok sevgilimden ayrıldım. Spora yazıl ya da değişik aktivitelere tek başına bile olsan çık dolaş iyicene içine kapanırsan daha kötü olursun.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Dine yönel

0|0
    0|0
Yükleniyor...