Erkekler, kadınlar size ne ifade ediyor? Kadınlar, erkekler size ne ifade ediyor?

Karşı cins sizce neden yaradıldı? Erkekler olmasa kadınlar, kadınlar olmasa erkekler ne yapardı? Aklınıza hemen abudik gubudik şeyler gelmesin LÜTFEN...

Güncellemeler:
Kadın deyince benim aklıma masumiyet gelir, muhtaç olmak gelir hep bir erkeğe muhtaçtır kadın... babaya, abiye, kardeşe, kocaya bide bahtı kötüyse vay o kadının haline...

0|0
2|2

En İyi Kız Görüşü

• Bence cins niye yaratıldı sorucak olsam bunu sorardım karşı cins niye yaratıldı demek çok bencilce ve cahilce. Keşke melekler gibi cinsiyetsiz olsaydık, şimdi bundan birileri lgbt olduğumu düşünmesin çünkü zerre kadar alakam yok sadece böyle düşündüm bu soruya cevap olarak. Ama gel görki neden yaratıldığını sorgulamak haddimiz değil..

0|0
    0|0
    • Düşünmek senin vazifen yargılamıyosun ki, Kur'an da açıkça belirtmiş bizim neden yaradıldığımızı neden haddimize olmasın? Sende karşı cinsine yani erkek deyince aklına geleni söyle...

• Babam benim için dünyadaki en önemli şey, bu yüzden erkek deyince aklıma sevgi gelir önem gelir.

• Bu kadar basit...

En İyi Erkek Görüşü

• ne mi ifade ediyo

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 1

Yükleniyor...