Hiç altınıza kaçırdınız mı?

Hiç altınıza kaçırdınız mı hikayenizle anlatın doğru dürüst cevap veren herkese + 1

0|0
11|3

En İyi Kız Görüşü

• Altımı ıslatmayı orta okulda bıraktım malesef ılkokuldayken ınanılmaz sıkısmıstım hoca zıl calmasına 5 dk var dıye ızın vermemıstı ve altıma yaptım herkesın içinde çok utan verıcıydı 😔😔 hala unutamıyorum bıde üniversitede bira içmiştim sabah bı kalktım yataga işemısım 😕😕

0|0
    0|0
    • Nasıl işledin detaylı anlatsana

• Okulda naptın üstünü felan

• İğrenc bı duyguydu 5 sınıftaydım önlüğüm sıra yer heryer batmıstı talaş attılar yere ıslak ıslak eve yürüdüm arkadasımın annesı bıde ogut verdı annem üstünü yıkasın dıye hepten yıkıldım

En İyi Erkek Görüşü

• İlkokul 1de sınıf ögretmenimize öğretmenler günü için sürpriz yapacaktık. Masanın üzerine mumları falan serdik o ara tuvaletim geldi. An'ı kaçırmamak için de tuvalete gitmedim. Öğretmen de biraz gecikince arka sıramdaki arkadaşıma yolladım elma suyunu. Ay bu neee diye bağırdığı anda ögretmen de sınıfa girdi. Çok utanmıştım ama arkadaşlarımla hala konuşup güleriz😂😂😂

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• Küçükken evet. Hatta bir keresinde babam kucaklayıp evden kaçırmıştı annem dövmesin diye :SDFGHGJGFHJ

0|0
    0|0
  • Kaçırdım Hemde 22 yaşında. İnanılmaz derecede idrar yolları enfeksiyonu olmuştum. Hastaneye giderken arabada tutamadım. Böyle şeylerin ayıbı olmaz bence 👍🏻

0|0
    0|0
  • Kaçırdım en son 2 sene önce :D

0|0
    0|0
  • hiç unutmam ortaokuldaydım 7. sınıfmı 6. sınıfmı eve gelmeden önce arkadaşla gezdik tabi benim aşırı tuvaletim geliyo tam evin kapısının önüne geldim bir baktım bacaklardan aşağıya doğru bişey iniyor sonra malum yer ıslandı derken kendimden utandım

0|0
    0|0
  • Bari yaş belirleseydin tabi kaçırdık

0|0
    0|0
  • Küçükken herkes gibi olmuştur ama utanç verici bir anım olmadı

0|0
    0|0
  • öğretmen derste izin vermemişti ben de altıma yapmıştım

0|0
    0|0
  • Hayir...

0|0
    0|0
  • 1. Sınıfta evet

0|0
    0|0
  • Ben 10 /11 yaşlarımda tam yaşımı bilmiyorum ama o aralar rüyamda tuvalete gidiyodum yapıyodum tuvaletimi ama meğerse gerçekten yapıyomusum 🙊🙊🙈🙈

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• çok sıkıştım sağda solda tenha yer aradım ağaçların arasında bir yer kestirdim koşa koşa gittim işemeye başladım inanılmaz rahatladım sonra bir sıcaklık hissettim bir baktım yatağa işemişim rüyaymış meğer :) :)

0|0
    0|0
  • Bana beni sevdigini soylediginde isedim

0|0
    0|0
Yükleniyor...