Canım çok sıkkın sınıfımızdaki erkekler benimle ugrasiyor sinir ediyorlar onlarin canini en cok ne sıkar yardim edinn?

Bizim siniftaki erkekler ergenlikten cikamamislar sanki neyse bunlar beni hedef almis anca benimle ugrasip sinir ediyorlar taklitimi konusmami tekrarliyorlar iyy falan diyolar yuruyusum konusmam herseyimle dalga geciyolar aslinda cirkin degilim sen oyle zannediyon diyeceksiniz biliyorum ama arkadaslarim cevrem guzel oldugumu soyluyorlar benim arada sevmedigim ugrastigim vardi artik ugrasmiyorum onlar benimle ugrasiyolar tum erkekler yani kizlar desen hicc birlik yok hatta bazen onlarin arkalarinda oluyolar aslinda ben kiz arkadaslarim tarafindan sevilen biriyim ben sinirlenince guldugum icin bunlar beni ciddiye almiyo ustume geliyolar arada laf sokuyorum ama hazircevap hepsi tek basima hepsiyle bas edemem insanim benim aklima hemen gelmez laflar bazen gelir gormemezlikten geliyorum oda olmuyor acaba ne yapmaliyim ya da bir laf soyleyin ki onlar bidaha konusumasin argo olmasin bide erkeklere ne desek uzer lutfen yardim edin

0|2
2|9

En İyi Erkek Görüşü

• onlara yanıt verme kafalarını toslarlar duvara

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Bende aynıyım

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Sen çok yanlış yapmışsın ama bir şansın var sen onların senle dalga geçtiğinden daha fazla dalga geç kendinle boylece yaptıkları değersizlesecek. çok önemli bir söz var onuda cevaben soyleyim " bir insan kendiyle dalga gecemiyorsa başkaları onun yerine geçer."

0|0
    0|0
  • Erkek lerin ağır olacağı zamanlar vardır yapman gereken şey onları şaka modunda çıkartmak bunuda ağır konuşarak yapabilirsin sen bir hanım. efendısın erkeklerinde belli vır seviyeleri vardır sana bişey diyemezler ağır konuş onlarla ciddi bir biçimde sizden hoşlanmıyorum yapmayın ama bunu çığlık atarak Vs değil tavır koyarak yapmaya çalış onları ciddiyetsiz ve biraz kendini onlara karşı sogut

0|0
    0|0
  • Abla cevap verme kendini azıcık ağır apar fazla sürmez başka av aramaları :( Bende de aynı durum idi. Benimle genelde bir kız uğraşıyordu lisedeyken aldırmadım o da sıkıldı bir süre sora

0|0
    0|0
  • Sen alınırsan, takarsan onlar daha da ileri gider. Çünkü istedikleri o. Eğer sabreder hiç umrunda değilmiş gibi yaparsan bu sefer sen güçlü konuma gelirsin onlarda yapmayı keser. Klasik insan psikolojisi ya da buna enerji yönetimi de denir.

0|0
    0|0
  • Onlarin daha beyni gelismemis belli umursama giderler bende ise yaramisti :D

0|0
    0|0
  • onların canını sıkamazsın, ama seninde canını sıkmalarına izin vermeyebilirsin, iyi olan güzel olan la uğraşılır, çok takma ergen takılmalarını gülüp geçmelisin,

0|0
    0|0
  • penislerine tekme at

0|0
    0|0
  • memelerini göster

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• umursama duymamazlıktan gel bir insanı üzerek kimse mutlu olmaz. Sen onları umursamadıkca susmaya baslarlar yeterki takma kafana

0|0
    0|0
Yükleniyor...