Bu durumda biber gazi kullansam kim suclu?

Arkadaslar is yerime motorla gidip geliyorum birakin geceyi gunduz bile kiz oldugumu gorunce laf atanlar motora dokunanlar arabayla dokunduranlar falan var gece kimse olmayinca dahada cosuyolar tabi yanimda biber gazi tasiyorum bir gun birine cok pis patliycam kendimi tutamayip biber gazi kullanirsam cezasi var mi insanin gururu kiriliyor birini gaza bogup olduresiye dovmek geliyor icimden yetti artik. mobeselerde hayvan gibi taciz edildigim belli oluyor daha once cok sikayette bulundum tecavuzculeri bile sabaha birakan adaletten bisey beklemiyorum pek en azinda. Kendimi savunma in cezasi olmasin?

0|0
1|4

En İyi Erkek Görüşü

• İçinde bulunduğunuz durum çok acı; ben o meziyetten yoksun hemcinslerimden utandım gerçekten bir kez daha şu an. Adaletin onları bu hale getirdiğine de inanmıyorum pek; etkisi tartışılmaz ama içlerinde olmasa çıkmazdı dimi dışarıya... Umarım büyük sıkıntılar yaşamazsınız; ben de kız olsam biber gazı hatta daha ağır varyetelerini taşırdım yanımda sanırım...

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• zorunda kalmadığın sürece kullanmamanı tavsiye ederim

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Yok kullan kardeşim. Hakkındır. Hangi güzergahı kullanıyorsun hatta gelebilirim yani. bir motor kullanıcısı olarak hassasım bu konuda.

0|0
    0|0
  • kendini savunmanin ne cezasi olacak :)
    motorcu kiz candir...

0|0
    0|0
  • üzüldüm bir sürü hayvan var memlekette

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...