Kapat

İçimde cok buyuk sevgi acligi ve yalnizlik var?

20 yasindayim. Bu gune kadar hic sevgi gormedim ne ailemden ne cevremden ve kalabalik ortamlarda bile kendimi yalniz hissediyorum. Bu durum beni cok kotu etkiliyor sevilmek nasil bir duygu bunu hic hissedemedim. İyice icime kapandim. Benim gibi olan var mi ne yapmam lazim?

0|0
2|5

En İyi Kız Görüşü

• İnşallah bir gün deli gibi seveceğin ve sevileceğin kişiyi bulursun.

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Kardesim sende belliki cekingenlik ve birazda sosyal fobi var, bendede vardi onceden, psikiyatriste gittm , psikiyatri cekingenliginufak bir kisminin dogustan karakterde olabilcegini fakat dogustan gelen cekingenligin yasanmis veya hic yasanmamis duygularin etkisiyle cokdaha fazla artis gosterdigini soyledi. Bu yuzden bana gecmisle ilgili duygu anlaminda ne hissedip hissetmedigimi sordu. Mesela kardesim senin dogdugundan beri dusundugunde cocuklukta veya bugune kadar hic icten ice veya normal sekilde sevdigin biri oldu mu veya birkez bile olmadi mi? Yalnz hoslantiyi sormuyorum, ufak kisa sureli hoslantilar olmus olabilir 'sevdigin' diyorum yani hoslantidan biraz fazla aska yakin sadece biraz ufak bir duygu? Bu soru cok onemli cozum yolunun dogru sekilde bulunabilmesi icin. Eger benim gibiyse aynilarini sanada anlaticam bundan kurtulma yontemlerini. Ama iyi dusun emin ol yoksa hicbir ise yaramaz bu yontem

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 4

• Valla yapman gereken sosyalleşmek.

0|0
    0|0
    • Bu durum yuzunden sosyallesemiyorum

• Sosyal olman gerek