Beden hocam canımı sıkıyor artık?

arkadaşlar beden hocam gereğinden fazla samimi. özet geçmek istiyorum davranışları hakkında. yoklamada bilerek adımı atladı , sürekli takdir ediyor , '' beni özlediğini söyle '' demesi , gördüğü an konuşması , sürekli ilgileniyor , yediğime içtiğime karışıyor vb. konuşmasını ve samimi olmasını istemiyorum. takdirde etmesini istemiyorum gerken not ne ise versin , konuşmasın. dersini yapıp çıksın. sıkıyor artık. samimiyeti aştı. herkesin bir sınırı var. yüzüne gülmüyorum ve gördüğüm an konuşmuyorum arkamı dönüp gidiyorum yine anlamıyor. yoklama alırken terslercesine '' burdayım '' dedim bağırarak ve tersler bir şekilde. tenefüste birşey yerken gördü bunu yeme selülit yapar vb. şeyler dedi. 2. tenefüs yine gördü yerken yine saçma sapan birşeyler saçmaladı. kızmak ve şikayet etmek dışında ne yapabilirim? sözlü bir şekilde uyarmak istemiyorum yanlış anlar diye. sizce ne yapmalıyım? nasıl rahatsız olduğumu belli etmeliyim?

0|1
6|16

En İyi Erkek Görüşü

• ne yanlış anlıcak be söyle fazla samimi olmayın bana karşı diye o utansın

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Gülümseyerek konuşma ve çok kısa geçiştirici cevaplar ver. Ailem bile karışmıyo yaparsa yapsın selülit falan diyede tersleyebilirsin bunedir ya

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• Bu biraz rahatsızlık derecesine gelmiş rahatsız ediyorsa gereken uyarı senin tarafından yapılmalıdır aksi takdirde idareye durumu aktaracagini belirt.

1|0
    0|0
  • mayo ilemi ders yaptırıyor nereden biliyor çok özele müsade etme

1|0
    0|0
  • Takmadan devam et muhatap oldukça yılışacaktır...

1|0
    0|0
  • Okul yönetiminden konuşabileceğin bir bayan hoca yok mu?

1|0
    0|0
  • fur oni :D

1|0
    0|0
  • Bırak vursun sana

1|0
    0|0
    • terbiyeni takın. bu ne ahlaksızlık mk?

• Neden istediğini biliyorum :D

• apt*l herif zihniyetine tüküreyim. burada nasıl uyarırım diye başlık açtım. ne canım istiyor mk? defol git buradan. yorum yapma

• Burda yazdıklarını ona söyle

1|0
    0|0
  • şikayet et

1|0
    0|0
  • biraz daha yumuşak durursan isteyecek

1|0
    0|0
  • Kaca gidiyorsun

1|0
    0|0
  • Hoca malafatı hazırlamış saplayacak :D:D:QWE

1|0
    0|0
  • okuldan bu sene kurtuluyorsan aynı devam et ama gelecek yıl bir erkek arkadaşın olmalı sapık öyle tipler

1|0
    0|0
  • Nerede ve hangi okuldasın?

1|0
    0|0
  • Seni d*zmek istiyor. İnsan gibi git istemiyorum. Rahatsız oluyorum hocam. Siz benim beden eğitimi hocamdan başka bişe olamazsınız diye söyle.

1|0
    0|0
  • Sen adresini ver onun bana :)

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Hoca tecavüz etse nikahı mübah kılan zihniyetler sayesinde böyle sapık ruhlu tiplere gün doğdu anasını satim.
    Ses kaydını al ve delil olarak göster. bir arkadaşından falan yardım iste video çekmesi için

1|0
    0|0
  • Bu saminiyetiniz ne anlama geliyor hocam diye sor ters bir sekilde. Rahatsiz oluyorum lutfen haddinizi bilin. Diyebilirsin mesela.

1|0
    0|0
  • Amaan salla yaa matah bir ders degil zaten ben lisede hiö girmesiğim halde hoca bana 4 vermilti 😂😂

1|0
    0|0
  • 18 yaş altı.

1|0
    0|0
  • Öğretmenim gibi davran arkadaş gibi değil ne bu samimiyet güzel kardeşim de

1|0
    0|0
Yükleniyor...