Okulda kız nasıl tavlanır

okulda kız nasıl tavlanır arkadaşlar sizden cevap bekliyorum

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Rahat ol salak salak ergen hareketlerde bulunma kibar ol ama kibarlik ve yavsaklik/pisiriklik arasindaki ince cizgiye dikkat et. Karakterin nasil bilmiyorum ama calismayi seviyorsan inek olmadan zekani kullanip basarili oldugunu belli et ki bence zeki erkek seksidir 'ineklik' ise farkli bir katagoridir.Kizlarla iyi iletisim kuran belli basli seyler vardir *Serseri ve umursamaz cocuk: bunu olmak icin yakisikli olmak gerekir nedense tehlike bu umursamaz tavir kizlara seksi gelir*Sicakkanli/samimi cocuk : genelde herkesle arasi iyidir espiriler yapar ve yerinde duramaz konuskandir en buyuk sorun ise herkesle arasi iyi oldugu icin sevdigi kizin onun onu sevdigini anlamasidir *Popi cocuk: bildigin populer cocuktur iste ama olmasi zor ve uzun surer*Normal cocuk: bir kizi sever ve onla arkadas olur yakinlasir biraz sikilip bunalir olur veya olmaz Daha var ama usendim su an hepsini aciklamaya sen anladin beni iste :)

• +1

• ben hangisiyim diye dusunuyom :D hayvanları sınıflandırmak kadar gereksiz bisi bence...
      herkez kendi gibi olsa kendi kafasına gore birini bulur ugrasmak hep fazlasını getirir :))

Kızlar Ne Diyor 1

• Okulda tanışmak en kolayı... kantını var kapı önü var klupleri var partisi var kolayca merhaba demek var...

Erkekler Ne Diyor 6

• Kafana yatan kızları kes. ama öyle canavar gormus gıbı bakma kızın dıkkatını cek.. Gerisini zamana bırak.

• kızla iletişim kurmanın en kolay yolu kızın ilgilendiği konu hakkında konuşup veya o konu hakkında bilgi alış verişi gibi konular ile işe başlarsın gerisi zamanla gelir zaten.

• tek takıl köşelerde kız kes

• okuldaki amacını değiştir.kız tavlama işini ise akışına bırak..kılık kıyafetin düzgün olsun, kişisel temizliğini her zaman yap, güzel kokular kullan, okulda sosyal ol, voleybol,basketbol,futbol takımlarında oynamaya çalış...kütüphanede kitap oku...neşeli ol...mutlu ol...su akar yatağını bulur...

• ya inek olup not karşılığı ya paralı olup hediye karşılığı yada yakışıklı ve popüler olup ilgi karşılığı bir kız arkadaşın olur

• Notların , çevren iyi olsun tavırların olgun görünüşün seksi olsun yeterli ;)

Yükleniyor...