Nolur soyleyin?

Arkadaslar bir arkadasima cok deger veriyorum onun icin asla kotu sey dusunmuyorum ama arkadasim genetik hastalg var bu yuzden dsardan spastik gibi gorunuyor onun kalboni kiracak bisey demeedim ama yanimda oldugunda toplulukta utaniyorum bu dusuncemden nefret ediyorum neden ben boyle dusunuyorum cok kotu br oldugumu dusunuyorum sizce ben boyle seyler dusunmek istemedigm halde neden dusnuyorum nplur yardim edin bazen ona bose olsa olse cok uzulurum diyorum kalbim sizliyor ben neden boyle dusuniyorum peki?

0|0
2|6

En İyi Erkek Görüşü

• Eger utaniyosan lutfen cocugu birak
    En buyuk darbeyi sen vurma ona

0|0
    0|0
    • Ne diyon makyak misin o da benim gibi kiz

• O zaman kizi birak!

En İyi Kız Görüşü

• Önyargili ve iğrenç insanlarin düşünceleri bakislari yüzünden sakin öyle düşünme sen doğru olani yapiyosun

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Sen çevreye aldanıyorsun.. Oysaki çevrenin ne düşündüğü umrunda olmasa bu düşünceleri yaşamazsın. Ama engel olamıyorsan bence ondan uzakdurman onun için daha faydalı olur.

0|0
    0|0
  • Çünkü yozlaşmissin. global dünyanın estetik algısı senide kuşatmış. icerden curuyorsun fakat bunun iyi yanı farkindasin. bu kurtuluşun olabilir. farkinda olmak güzeldir. hadi koş kurtuluşa ve meydan oku toplumun estetik algisina. daha önce hiç sarilmadigin gibi sarıl o arkadaşına.

0|0
    0|0
  • çünkü sahte bir insansın. toplulukta ondan utanma sebebinde kendi egolarından kaynaklanıyor.

0|0
    0|0
  • İnsanları fazla önemsiyosun arkadaşından utanmamalısın

0|0
    0|0
  • Alışknlık onsuz sen bir hiçmişsinlik duygusu

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• İnsanların bakislarindan bu düşünceye kapılıyorsun bırak baksinlar sen yoluna devam et

0|0
    0|0
Yükleniyor...