Siyaset yüzünden kalp kırar mısınız?

Bence çok saçma bir şey, başkalarının koltuk sevdası yüzünden kalp kırmak. Hıı birde pc ya da mobilin arkasına sığınıp kafasına göre konuşup reel hayatta kediciği oynaması çok acınası. :D

#SerseriSorular

4|3
17|29

En İyi Kız Görüşü

• Hangi konuda olursa olsun birinin kalbini kırmak çok kötü bir şey😌

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Kırmam.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 16

• 19 Mayıs'ta Türkiye tişörtü giydiğim için, bulunduğum yerde ki kürt arkadaşlar demediklerini birakmadılar, sadece onlar hariç herkesin görüşüne saygım var.

0|1
    0|0
  • Normalde siyasi görüşünü sormam bir insanın. Ama bazıları inatla her yerde belli ediyor kendini. Öyle insanlara sinir oluyorum. Milletin koltuk sevdasını muhabbet kaynağı haline getirmesini sevmiyorum bende. Bana göre hepsi aynı b*k. Renkleri farklı sadece. Hiçbir hatası yokmuş gibi savunulmasına karşıyım. Bu yüzden inatla savunmaya ve her ortamda muhabbet haline getirmeye devam ederse, kırmıyorum direk engelliyorum. Reeldeyse görüşmüyorum.

0|1
    0|0
  • Bazıları körü körüne bir dşnceye bağlanıp ne o partyi neden destekledklerini biliyolar ne de eleştiriye açık oluyorlar. Böyle insanların boş olduğunu düşünüyorum

0|1
    0|0
  • Ben, beni sinir eden birisiyle tartışmıştım. Pişman da değilim.

0|2
    0|0
  • Çok zit görüşlü biri olmadıkça kalp kirmamaya çalışırım

1|1
    0|0
  • Dün akşam siyaset yüzünden gereksiz bir kavga ettigim oldu :D
    çok saçma :D

0|1
    0|0
  • kırmam ama üstüme gelinirse kırarım

0|1
    0|0
  • Kırmam, açıkçası siyasetten de hoşlanmıyorum zaten. Siyaset yalan işidir.

0|1
    0|0
  • Kırmışlığım var, ne kadar saçma olsa da.

0|1
    0|0
  • Aslaaaa

0|1
    0|0
  • Galiba kırarım ama kırılmam

0|1
    0|0
  • Asla Düşünce özgürlüne aykırı davranısta bulunmam konu siyasettseee hiiiç tınn 😂😂😂

0|1
    0|0
  • Hdplilerin kalbini kirarim

0|1
    0|0
  • Hayır ama çok ustelerse Karşıdaki kişi kirabilirim

0|1
    0|0
  • kırarım da artık naparlarsa yapsınlar dönüşü olmayan bir yola girdik.

0|1
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Erkekler Ne Diyor 28

• Yok. Zaten fazla siyaset konuşmam. Türkiye de konuşulacak siyasette yok zaten:), CHP belli ne olduğu, PKK lilara terörist diyemeyen şehit ailelerine terörist diyen yumurta atti diye. MHP nin kendine hayri yok. AKP var kötünün iyisi. o kadar konuşulacak birşey yok zaten Türkiye de:)

0|2
    0|0
  • Uluslararası İlişkiler mezunuyum. Bölümümüm dolayısıyla siyaset ancak siyasetten o kadar soğudum ki uzak geziyorum. Teklif geldi ama değerlendirmedim. Arkadaşlarımla düşüncelerimiz çok farklı ama hiçbirisiyle uzun süredir siyaset konuşmuyoruz. Hiçbirisi için arkadaşlığımızın dostluğumuzun zarar görmesini istemiyoruz. Zira hiçbirisi bizden önemli değil. Hiçbirisi için de kendimizi yırtmamıza değmez. Hepsi birbirinden farksız. Birisi avukatlık yapacaksa o da kendileri olmalı biz değil. Biz de kendimizi farklılıklarımızla kabul ettik öylece sevip saygı duyuyoruz. ;-)

0|1
    0|0
  • Evet kırıyorum çokta iyi oluyor

0|1
    0|0
  • Her polikacı pisliktir a grubu b grubu ayırmadan. Tamam herkesin bir düşüncesi olabilir ama bunlara bağlanmak sevmekte aynı oranda. Politika kelimesi bile yalandan türemişken o insanlara güvenen de yalanın ortağı olur. Hiç bir politikacıyı sevmiyorum keşke 550 artı 1 hepsi bir günde ölse.. Polikacıların ömrü keşke 1 dönemlik olsa ölseler sonra hemen ne güzel olur herşey. 😂😂

0|1
    0|0
  • Türk milliyetçiliğini savunan tüm insanlara ve siyasetçilerine saygım var. Ünlü bir siyasetçinin şu lafı var ki hemen aklıma geldi: " Sevdikleriniz ile siyaset yapmayın. Siyasetçiler yoluna devam ederken siz birbirinizi kırıp, yıprattığınızla kalırsınız."

0|1
    0|0
  • 0|3
    0|0
    • Keşke görselin altına üstüne bir iki kelime yazsaydın, mod görürse görüşün kalkar.

• Kesinlikle hayir...

0|1
    0|0
  • Aynen katılıyorum ama böyle düşünen çok çok çok çok çok çok çok çok az. Geneli hep dediğin gibi. Ya siyaset ya futbol ya da mezhep olmadı ırk kesin o muhabbeti bitiriyor.

0|1
    0|0
  • değer mi

0|1
    0|0
  • Bazen doz aşılabiliyor.
    Bu yüzden, dostlarınızla siyaset yapmayın der birileri :)

0|1
    0|0
  • Evet kırarım, önemli olan devlet

0|1
    0|0
  • Evet kırarım malesef daha önce yaptım, lakin bundan sonra pek umrumda olmayacak.
    Siyaseti siyasetçilere bırakmak mantıklı.

0|1
    0|0
  • Siyaset mmi hayir /mesela benim sevgilim siyaseti sever ama ben anlamam pek ondan dinlerim hep

0|2
    0|0
  • Siyaset = nitelikli yalan atabilmek sanatıdır. Bu yalancılar için kalp kıracak kadar ne cahilim nede AHMAK!!!

0|1
    0|0
  • Kırarım kardeş siyaset dediğin senin için koltuk sevdası olabilir benim için vatan millet memleket meselesi kalpte kırarım gerekirse kan da dökerim!

0|1
    0|0
  • kırmam

0|1
    0|0
  • Hayır, Kırmam.

0|1
    0|0
  • İşin içinde Mustafa Kemal Atatürk Varsa a... Na bile koyarim...
    Laf ettirmem

0|1
    0|0
  • Hayır değmez

0|1
    0|0
  • Kırmam

0|1
    0|0
  • Zaman zaman oluyor malesef

0|1
    0|0
  • siyasete hiç bulaşmam :)

0|1
    0|0
  • herkez kendi işine baksın siyaset yüzünden kimseyle tartışmaya bile girmem

0|1
    0|0
  • Asla! Hem basit şeylerden kalp kirmam kiramam

0|1
    0|0
  • genelde kırılır ama ben konuşmam

0|1
    0|0
  • Lafımı esirgemem.

0|0
    0|0
  • başkaları için ölmek bile saçma

0|1
    0|0
  • din siyaset spor cevrendeki eş dost ve akrabalar ile sohbet bile etmeyeceksin fikirlerini başka yerlerde paylas

0|1
    0|0
Yükleniyor...