Güzel kızlar neden böylesiniz :) ?

ben beyaz tenli kumral ve tipsiz biriyim utandıgım icin beni cekiyor heralde güzel kızlar hep cok yakın davranıyor yani bu bir acıma gibi beşeymi sizce :D hani hic tip olmayınca belki kızlar acıyodur ondan yaklasıyodur diye düsünmeye basladım :)

0|0
3|2

En İyi Kız Görüşü

• Sana tipsiz gelen başkasına yakışıklı gelebilir :D ayrıca bu soruyu sormn bile senin eğlenceli birisi olduğunu gösteriyor bence. İç güzelliği diye birşey var belki orası yakışıklı dır senin de :D

0|1
    0|0
    • zannetmiyorum genelde tipim yok nasılsa diye düşünerek herkese sevecen babacan yaklasıyorum ondanmı acaba :DD

• işte sende bunun ispatısın eig sececem yarın :)

• ah teşekkür ederim :)

Kızlar Ne Diyor 2

• bence seni beeğeniyorlardır

0|1
    0|0
    • bence bu nasıl olsa umutlanmaz biz bunu yakın arkadas yapalım diye düşünüyorlar :D

• Yav manyakmisin ne alaka ya

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Kendini kucuk gorursen sinirlarini ellerinle cizmis olursun. Neden aynandaki adam dunyanin en yakisiklisi degil?
    Vucud calistin mi, sac stili yaptin mi ya da yazin para kazanip dar bir kombin yaptin mi, kiyafet renk secimlerin tenine gore mi?
    Kabullenmeye ne meraklisiniz

0|1
    0|0
    • ya ben tipimin farkındayım ona uygun giyinmeye calısıyorum dar pantolon gömlek falan söylediklerinin cogunu yaptım sac olsun gerekse diğerleri olsun. yalnız vucut calısmama ragmen hala zayıfım bir o konu kötü yani zayıf derken kaslı zayıflardanım :D

• :D panpa sana ole geliyodur

0|1
    0|0
Yükleniyor...