Fazla bilgi insanın canını acıtır mı?

Fazla bilgi insanın canını acıtır mı?
Fazla bilgi insanın canını acıtır mı?Yediğimiz yemeği üreten firmanın nasıl bir ortamda üretim yaptığını görsek, içtiğimiz suyun arıtılmadan önceki halini görsek yine de içimize sine sine yiye bilir miydik?

Ya da çok sevdiğimiz bir insanın öz geçmişinden öğreneceğimiz her hangi bir şey belki de bizi yaralaya bilir.

#SerseriSorular

3|2
19|6

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Acıtmaz.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 18

• Cahillik mutluluktur. Bilgelik ise güç... Ama güç mutluluk mudur?
    bir yazı da insanların aslında yalana kanmadıklarını kendi istedikleri için yalana inandıklarını okumuştum... Yine güzel bir söz de "insan öleceği günü bilseydi aklını yitirdi..." bence bilgelik acıya giden yoldan başka bişey değil. Bilmediklerimi bilmemeyi isterdim çoğu zaman.. .

1|1
    0|0
  • Sosis vazgecilmezimdi, meraktan yapim videosunu izledim şimdi para verseler yemem.
    Fazla bilgi iyi değil

0|1
    0|0
  • hayır

0|1
    0|0
  • Acıtır evet bazen biç bir seyi bilmemek kendine yarırıdır o yüzden atalarımız demiş ya cok merak iyi değildir bir şeyi fazla kurcalama diye

0|2
    0|0
  • gereksiz bilgi acıtır

0|1
    0|0
  • Suyun nasıl arıtıldığını görsem. Sanırım bir daha o su firmasından bir daha su almam😌

0|1
    0|0
  • İlk öğrendiğinde acıtır sonra alışırsın biz hep alışmadıkmı zaten teröre adaletsizliğe şiddete tacize bizler seçtik yine başımızdakini ben değil bak biz

0|1
    0|0
  • Gereksiz bilgi oyledir. Adı üzerinde gereksiz..

0|1
    0|0
  • Benim din hakkında bazı gerçekler canımı acıtıyor. Kadının erkekten asagida olmasi köleligin olması gibi. Ama inanmak istiyorum ben dine.

0|1
    0|0
  • Sonra öğrenirsen daha çok canın yanar

0|1
    0|0
  • Her seyin fazlasi zarar 😑

0|1
    0|0
  • Helaaal haklısın valla

0|1
    0|0
  • Biraz sanki uçmuş kafa

0|1
    0|0
  • Tabiki kans

0|1
    0|0
  • Hayır

0|1
    0|0
  • evet çünkü bilgisiz insanlar düşünmeden konuşur ve bilgili insanlar denilenleri kafasına takar

0|1
    0|0
  • Çok can acıtır. Birde kafayı yemeyi durumuna gelirsiniz

0|1
    0|0
  • Acıtmaz mı tabi acıtır

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• muhakak ki bazı detayları ögrenmek canımızı yakar
    çünkü biz insanız en nihayetinde..
    ama bazı ögrendiklerine çok takılmamak gerek hele senden önceyse

0|1
    0|0
  • Acıtır bence. Bazen bilmemek daha iyi. Cahil olursan mutlu olursun bişeyden haberin yok çünkü.. Ama öğrendikçe o mutluluk dan cm cm gidiyor.

0|1
    0|0
  • Acısada öldürmez 😂

0|1
    0|0
  • Gereksiz bilgi acıtır ama her bilgi seni büyütür

0|1
    0|0
  • Acıtmaz

0|1
    0|0
Yükleniyor...