Kaslı erkekleri beğenmeyen kızların göbekli oluşu sorunsalı hakkında fikirleriniz nelerdir?

Kızlrımız spor yaparak fitleşip daha fit erkeklere layık olmak yerine hobidi gırtlak yapıp kel fodul adamlara vararak kaslı erkeklere de laf ediyorlar çok ayıp. #kediciğer

0|0
24

En İyi Kız Görüşü

• Tedadüf bence yoksa sizlerin de yeri ayrı. :D

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Aynen kardeşim tipik ulaşılamayan etin mundar ilan edilmesi vakası

0|2
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 1

• Hyr begenseler kendine bak nasil begenirsn dicenz begenmeseler de boyle laf sokuyonz:ddd

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Kel derken beni kast ettinse hemen cvp verelim. Sadece kas yapmak için spor yapan erkeğin amacı karı kız peşinde koşmaktır. Elinde kastan başka gösterebileceği enstrümanı yoktur. Dolayısı ile kadın da onun için et parçasından ibarettir. Kasaptan aldığı 2 kg et ile de aynı işi görebilir. Kel erkeğin doğuştan erkeklik hormonları fazladır. Kel olmasının nedeni de budur. Kas yapmaya ihtiyaç duymuyorsa bunun nedeni karı kız için beynini kullanabiliyor olmasıdır.

0|0
    0|0
    • Tav oluyorum şu yağlı göbekli insanların da spor yapanlara b. ok atarken beyinden bahsetmesine:D karın kasımızla beraber beyin kasımızı da geliştiriyoz çok şükür sen rahat ol. zaten koyduğun profil resimin ilk başta başka birşeye benzettim :D hadi yürü işine kel seni

• İbretlik tespit

0|1
    0|0
  • Şimdi kel diye neden küçümsüyorsun

0|0
    0|0
Yükleniyor...