Kizlar mı daha PİS \ Erkekler mi daha PİS?

Bence kizlar bikeresinde unide yanlislikla kizlar wc sine girdim soğuk savaştan yeni çıkmış rusya gibiydi 😅😅

Güncellemeler:
Simdi söyle bence erkekler zaten ev temizligi tuvalet banyo vs temizligi yapmadiklari icin evde nasilsa disardada ayni kulaniyorlar. Ama kizlar bu temizligi surekli yaptiklari icin ve toplu kulanim tuvaletlerinde kendilerinin temizlemicek olmasi rahatliyla isal olmuşcasina şah damarina kursun yemiscesine kanlarini saga sola savuruyorlar 😂😂😂😅😅
..

1|0
22|16

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 21

• Kadınların pisi olduğu gibi erkeklerinde pisi var ne yazık ki. Ben evdeki tuvaletlerimizi nasıl kullanıyor isek dışarıdaki tuvaletleride aynı şekilde kullanılması gerektiğini düşünüyorum. Özellikle dışarda tuvalete girecek isem ben çıktıktan sonra arkamdan küfürü basmasınlar diye mutlaka girdiğimden daha temiz bırakır öyle çıkarım. Bazıları pis olmasını bıraktım sifonu bile çekme zahmetine girmiyorlar. Ben yeğenlerimle bir yerlere giderse ve tuvalete gidecekleri zaman mutlaka çıkmadan önce sifonu çekmelerini hatırlatıyorum. Şimdiden alıştırmak ileriki zamanlarda işlerine yarar çünkü. Daha temiz erkek nesil ve kadın nesil yetişir.

0|1
    0|0
  • Sadece bir tuvalete bakarak böyle bir genelleme yapman çok saçma olmuş.
    Bence cinsiyetle bir ilgisi yok

0|1
    0|0
  • cinsiyet ayrımı yapmaz pasaklılık :D

0|1
    0|0
  • : ))

bende yaptım o işi : ))
    kızlar wc si cok kırlıydı erkeklere gırmıstım :D

0|1
    0|0
  • Bizim okulda kızlar tuvaleti leş ya, akşama kadar çişimi tutmuştum :(
    kızlar diyorum

0|1
    0|0
  • 😃😂😄 detaya çok güldüm ya

0|1
    0|0
  • genellemeye sokarsak işi erkekler tabikide

0|2
    0|0
  • Kızlar daha pis kendimden biliyorum ,

0|1
    0|0
  • Kendine bakmayan herkes pistir.

1|1
    0|0
  • bayanlar tuvaleti leş resmen..

0|1
    0|0
  • Benim çevremde çok şükür ne kız pis ne de erkek...

0|1
    0|0
  • kisiye göre degisiyo ikiside pis olabilir yani illa kizlar temiz erkekler pis diye bisey yok tam terside olabilir.
    tuvaletle ne alaka öyle genlleme sacma olmus

0|1
    0|0
  • Bunun cinsiyetle alâkası yok, aksine kişilikle alâkası var.

0|1
    0|0
  • Benim çevremde öyle şeyler yok çol şükür tüh tüh maşallah çevreme 😂

0|1
    0|0
  • Erkekler daha pis.

0|1
    0|0
  • Kişiden kişiye göre değişiyor bence o, cinsiyet ayrımı yapmak yanlış geliyor bana.

0|1
    0|0
  • Erkekler

0|1
    0|0
  • Kizlar

0|1
    0|0
  • Dışarıda wc konusunda bayanlar daha pis diğer geri kalan herşeyde erkekler 😁

0|1
    0|0
  • Aslında kızlar odası dağınık olur en çok bence 2side pis :D

0|1
    0|0
  • Tabiki de erkekler daha pis

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• Cafede ve Restaurant'larda garsonluk yaptım yemin ediyorum kadınlar kadar pislik varlık yok erkekler en fazla sağa sola taşırıyor ama kadınlar tuvalete yerlere ped atanı mı ararsın peçeteleri etrafa savıştıranı her yere pis pis yapmalarını mı ararsın o gün bugündür kadınların pis olduğu kanaatindeyim

0|1
    0|0
  • abi kızlar pistir... en basitinden sevgililerinin yanında bir tane osuran kız göremezsin... ama evde tek başına kaldıklarında apartmanı yıkyolar maşallah.

1|1
    0|0
    • Osturmanın neresi pis 😒 (yerli yersiz olmadigi surece zorunlu birsey sen bir gun icinde tutta ne oluyo gör bakalım)

• kanka mecbur tutuyom :D oda arkadaşımla pek samimi değilim yanında osurmuyom gece boyunca varya nasıl ağrılar giriyo karnıma :D sabah kalkar kalkar tuvalete koşuyom ilk işim zaten 1 dk boyunca osurmak oluyo. D bilirim o duyguyu çok kötü be :D

• kızların pisi çok pis temizi de çok temiz oluyr :D

0|1
    0|0
  • Pis insanlar daha pis cinsiyeti yok.

1|1
    0|0
  • Olum kızlar bir sıcıyo anaasını satim yok bole bisi

0|1
    0|0
  • Biz daha temiziz tabikide

0|1
    0|0
  • ASdç a erkekler knk

0|1
    0|0
    • O goruntuyu gormeliydin kardesim 😅😅

• ahahha allah seni ne yapmasın A:Sd. ::D :D :D

• Kizlar

0|1
    0|0
  • Kızlar😄

0|1
    0|0
  • kız yurdundaki bir kız arkadasımın beyanıdır : Siz kızları cok temiz sanıyosunuz bir gelip görseniz bizim yurdun halini kendinizle gurur duyardınız. demişti bilemiyorum hic gözlemlemedim :D

0|1
    0|0
  • ahahahha rusya mı çok iyi :D :D :D

0|1
    0|0
  • Kızlar daha pis

0|1
    0|0
  • hahahah :D bazı kızlar bazı erkekler cidden çok piss

0|1
    0|0
  • Kanki kızlar genetiği dolayısıyla fazla ter sebum üretmiyorlar. Ama bazı kızlar var iğrenç m k :D

0|1
    0|0
    • Beleş belediye tuvaletleri gibi kizlar var 😂😂😂

• hayatımda 1 kere kızlar tuveletine girdim. Erkekler sanıp girmiştim cıktıgımda 4 tane kadın vardı 1 i elini yıkıyordu sadece diğerleri dudaklarına ruj kirpiklerine rimel sürüyordu. Ellerini yıkamadılarmı acaba? Birde bir bakışları vardı. Korkudan altıma zıçacaktım kapıyı bir açtım 2 tane adam kadınların cantasını tutuyor. Dayak yemeden atlattık çok şükür dedim yaw. Yere baka baka kayboldum :D ,
      Cinema salonunun wc si :D

• Kizlar

0|1
    0|0
Yükleniyor...