Kapat

Profil fotoğraflarında içki paylaşanlar hakkında ne düşünüyorsunuz?

bilerek inadına yapılmış gibi geliyor bazen. toplumda belli bir kesim buna karşı hatta dinimiz de yasaklamış bunu. peki neden insanlar profil fotoğrafı yaparlar ki bunu.

0|0
7|3

En İyi Kız Görüşü

• Biliyormusun bir dakika önce aynı soruyu düşünüyordum. Aynı şeyi düşünmemiz ilginç. Ben sosyal medyada içki içiyorum fotoları koyan insanların özellikle Türkiyede bunu yapan insanların özenti oldugunu düşünüyorum. İçiyorum işte özgürüm mesajı veriyorlar. Türkiye şu an avrupanın 40 sene önceki gelişiminden geçiyor. Cinsellik özgürlesek, içkiler tokuşturalacak vs vs.

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Gene bir dindar magduriyeti. bir kabullenemediniz bu memleketin azimsanamayacak bir kesimi icki iciyor. Ve kesinlikle bundan rahatsiz degil.

Sizin hassasiyetleriniz de kimsenin zikinde olmak zoru da degil. Boyle ota poka agliyorsunuz, ondan sonra 'Niye bize karsi o yargililar' diyorsunuz. Yuz bulunca tepemize ciktiginiz icin olabilir mi acaba?

Inadina falan degil, kimse sizi o kadar umursamiyor zaten.

0|0
    0|0
    • iyi de sanki bu üşlkenin sahibi gibi konuşmuşsun ağlayan bizler değil sizlersiniz. öyle de olmak zorunda zaten. bu ülke muhafazakar bir millet, bu ülkenin insanlarının çoğu dindar. biz sadece doğru yolu göstermeye çalışıyoruz. bu dünya için ahiretinizi tehlikeyte atmayın diye çabalıyoruz. sonuçta müslüman müslümanın kardeşidir diyoruz ama siz zaten buna da inanmıyorsunuz. gerçi siz bu ülke müslüman değil de diyorsunuz. yapcak bişey yok. herkes avunuyor bir şekilde

• Yav arkadasim bak. Bugun bizim dindarlarda soyle bir sorun var. 'Ilerleme adina ne yaptiniz' diyorsun ya. Hah, din cagimizda gerici bir akim, bugun dinlerin pek de dogru olmadigi butun ileri toplumlarn ortak kabulu, gitgide taraftar kaybediyor vesaire.

Sizde soyle bir sorun var, bunu belirteni din dusmani ilan ediyorsunuz, belirtmeden kafasina gore yasayani batinin susunu busunu alan adam diye yaftaliyorsunuz, insanlarda sorun yok, siz ortacagdan kalma bir zihniyetin ardili oldugunuz icin sizinle kimse anlasamiyor.

Azalarak biteceksiniz zaten.

• Yani ne yapilirsa yapilsin. Sizinle kimya tutmuyor. Insanlari rahat birakma huyunuz da yok, 'dinimize gore soyle boyle' diye herseye de atliyorsunuz.

Insanlar bikti sizden. Dindarlar disinda kim varsa sayenizde din dusmani oldu.

Kızlar Ne Diyor 6

• Kendini öyle tanıtıyor demek 😊

0|0
    0|0
  • Ya inançları yoksa düz mantık?

0|0
    0|0
  • kimse kimsenin hayatına karışamaz sanane kanka

0|0
    0|0
  • din açısından bakardak çok derin bir konu sonuçta inanmıyor olabilir ama birçok insanın bunu koyayım da içtiğimi anlasınlar diye koyduğunu sanmıyorum tabi ki öyle yapanlar da vardır fakat istisnalar kaideyi bozmaz

0|0
    0|0
  • Öyle istemişler. Umursamıyorum.

0|0
    0|0
  • içerim dünya güzeli :D

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Gorgusuzluklerinden

0|0
    0|0