Sizce de kadınlar araba kullanmamalı değil mi?

haksız mıyım ya araba kullanmak erkek işi bugün yine bir bayan sürücü yüzünden kaza yaptım

0|0
17|14

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Ben Turkiye'de dikkat ediyorum, kurallari kadinlardan cok erkekler cigniyor.

Sanki erkekler Kimi Raikkonen ya.!.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 16

• Bu kazanın bayanı erkeği olmaz. Herkes hata yapabilir. Benim öyle arkadaşlarım var ki bir erkekten daha güzel araba kullanıyorlar. Bu tamamen dikkatle alakalı bir durum diye düşünüyorum. Bazen bayanların kaza yapmasına erkek sürücüler sebep oluyor.

2|1
    0|0
    • Oluyor tabiki.

• Bu devirde erkek olmak tuhaf değişik ya aynı cinsiyeti paylaşmak

• Kadınlara taş atmayı bırakın ya. Feminizme de buna da karşıyım.
    Araba kullanmakta ne var ama? Süren gayet düzgün sürüyor. Bir kaç dengesiz yüzünden genelleme yapmayın

0|0
    0|0
  • Evet erkek işi! Sitemizin bahçesine iki kez arabasını girdiren şoför erkekti bayan değildi haklısınız, ben erkek bir surucuden gayet iyi araba kullandigimi düşünüyorum ve daha dikkatliyim. Hiz yapmıyorum hatayı kendinizde arayınız.

0|0
    0|0
  • Erkekler kadınları her istedikleri yere bırakmaya bir çözüm bulmadıkça bence böyle bir şeylere demeye Hakkı yok. Katılıyorum kadınlarımız ürkek kullandığı için zorlayıcı oluyorlar trafikte. Bir bayan olarak bazen ben de çok kızıyorum ki ben bir erkek gibi kullanırım 😏😂 ama napalım yani neyle gidelim gitmek istediğimiz yere

0|0
    0|0
  • bir yaşıma daha girdim. artık araba kullanmanın da mı cinsiyeti olmuş?

0|0
    0|0
  • Kadınlar araba kullanmalı.

0|0
    0|0
  • saçmalaıdıgın farkındasın umarım sende dikkatsızsin demek ki kaza bu CİNSİYET ARAMA

0|0
    0|0
  • Kullanmalı. Çünkü niye kullanmaylım ki?

0|0
    0|0
  • Bencede belli ediyor bayan sürücü kendini

0|0
    0|0
  • Off yaboz kafanız sıktı valla 😒

0|0
    0|0
  • O senin kendi beceriksizlign

0|0
    0|0
  • Araba sürmeye nedense mantığım yetmiyor benim 😁

0|0
    0|0
  • siz öyle diyince bizim daha çok kullanasımız geliyor :D :D

0|0
    0|0
  • Sonucta kazayi sen yaptin sucu baskasina atma bnce

0|0
    0|0
  • Haklısın

0|0
    0|0
  • Kadin sofore bakmak yerine onunuze baksaniz sikinti olmaz aslinda...

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• Alakası yok. Aslında kadınlardan çok erkekler kaza yapıyor. Erkekler çoğunlukla aceleci davranıyor, kadınlar daha sakin kullanıyor. Aceleci davranınca da daha çok kaza oluyor.

0|0
    0|0
  • tamam şimdi bazı kadınlar kötü kullanıyo ama bazıları iyi be :D

http://i.capsspot.com/s/29/10/1031735.jpg

0|1
    0|0
  • Yok bayanlar tabiki araba kullanmali ama soyle duzeltim kadin icinde erkek icinde gercrkten kullanmayi iyi bilenler trafige cikmali. Gecmis olsun sanada.

0|0
    0|0
  • Saçma sapan konuşmayın.
    Otobüse de erkekler binmesin o zaman.
    Sığır dolu memleket.

1|0
    0|0
  • bir acemi şoförü için cinsiyet ayırımı yapmak yakışırmı sağlık olsun de geç araba kullanan usta kadınlarda var mesela @dmladmla 'da bir bayan şoför ama eminim hiç kimseye kaza yaptırmıyordur :)

0|0
    0|0
  • Seksistlik yapma bence. Çok güzel kullanıyorlar ve erkek işi de değil araba kullanma. İsrailde kızlar tank bile kullanıyor )

0|1
    0|0
  • Kadınlar aslında arabayı kötü kullanmıyor sadece zor bir manevrada daha çabuk heyecanlanıp panikliyorlar bu da kaza yapmayı beraberinde getiriyor.

0|0
    0|0
  • Bazıları çok güzel kullanyo beeee abiiii bak bakkk için gidiyo o yolll hiç bitmesin istiyon yaaaa..

0|0
    0|0
  • kullanmalı. bizler gibi hödükçe gitmiyorlar. ama çok sinir ediyorlar :D :D

0|0
    0|0
  • evet kardeş gerçekten çoğu kazalar kadınların yüzündne oluyo

0|0
    0|0
  • günde 150-200 km araç kullanan biriyim 3 sene önce aldım ehliyetimi 4 kez kaza yaptım 4 kazadada karşı taraf bayandı :D
    Şimdi allah var kötü kullanıyor bayan şöförler :) ama sonucta onların da hakkı
    Temde makasın dibine vuran bayan şöförlerde görmüşlüğüm var.

0|0
    0|0
  • kadın sürücüler daha bir yavaş narin oluyor ve trafiği felç ediyor. 70 ile gidilen yolda 50 ile gitmek nedir arkadaş ya :-D arabaya araç olarak bakıyorlar ilgilenmiyorlar, ama erkek onun hobisi oluyor konuşuyor dilinden anlıyor :-) motor gücü ve refleks zayıf kadınlara da kazaya davatiye çıkarıyorlar kıvrak zeka yok. erkek ön görüyor kazayı hemen direksiyonu çeviriyor ama kadın yapamıyor. kim ne derse desin kadın sürücü yanında mutlaka erkek sürücü bulunulmalı. kesin şimdi feminist yok kadın hakkı ezdirmeyiz ayağına birkaç yorum yapılacaltır. gerçekler acıdır bayanlar kabul edin artık şunu.

0|0
    0|0
    • Sen araba kullanicisi olarak, vitesli motosiklet kullanan bir kadinin reflekside ön gorusude senden iyidir emin ol. Butun kadinlari ayni kefeye koymayın.

• @RuhuDar yav bir sus sus kadin. Of ne cene varmis illa bildirimleri kapatacam kendi kendine konus

• Kapatirsan kapat çekemesenizde bu böyle ^^

• Kesinlikle kullanmamalılar hem kendilerine gem cevrelerine zarar

0|0
    0|0
Yükleniyor...