Burada erkekler neden kızları havalı buluyor?

Foruma yeni karıldım. Burada erkekler neden kızları havalı buluyor?

1|0
12|48

En İyi Erkek Görüşü

• Havalı mı ya bırak , onu bilmem de bu sitedeki kızların çoğunun sanırım beyni yok ya da bir erkekle fingirdemek hoşuna gidiyor arkadaş görmüyor musunuz bu şrefzilerin alayı abaza alayı kro , hertürlü ahlaksızlıkla açık açık size seks yapmayı öneriyor sizde böylelerine kalkmış cevap veriyorsunuz pes diyorum sonra bu bana tecavüz etti işte aldattı vsvs bildiğin siz kaşınıyosunuz yahu, gerçi amaç buysa zaten. yani hiç demiyosunuz ki bu o. Cocugu abazalar burdan bana böyle ahlaksızca yazabiliyorsa gerçekte neler yapmaz, belliki aklınız gerçekten çalısmıyor sizin, size böyle yazan erkeklerden hertürlü kötülük gelir kardeşim,
    Edeplice cevabını yazarsın sonrada çıkmak mı istiyorsun ne istiyorsan adam gibi yavaştan tanışarak gidersin sonra ciddi anlamda bişeyler düşünebilirsin. Ee bakıyorum bu ibn. ler sizi bildiğin açık açık skmk istiyoruz diyor sizde çanak tutuyorsunuz sonra gidip kimseye ağlamayın kızlar.
    Konuyla alakasına bakmadan yazdım çünkü bunca pisliklere sessiz kalmak istemedim hangi konuya baksam erkekler cevap yazan herkıza terbiyesizce cinsel içerikler sözler paylaşıyor
    Şöyle düşün erkek kişi sözüm sana
    Şu gizli olarak soru soran bir kıza işte seni şöyle şöyle yapmak istiyorum diyorsun ya , ya kardeşim ya akraban çıksa naparsın? çok da bişey yazmama gerek yok herhalde.
    Anlıyorum abazalıktan kırılıyorsunuz ama bu işin bile ahlakı var ya dingilleri barzoları
    Siz kızlar niyetiniz bu tarz bişey değilse ozaman dikkat etmeniz bu karaktersiz elemanlar hep sizleri ağlarına düşürmek için bekliyor
    Ben mi ben sizin için yazıyorum
    Şahsım önemsiz birisi

1|1
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Erkekler red edildikleri kızlara ya kezban derler, ya havalı derler ve bazıları olayı daha çirkinleştirir hayat kadını bile diyebilirler. Bu sitedeki bazı üyeler de bu şekil. Ben teorilerim bu şekilde :). Sitede havamı almak isteyenler var taa 2012 bu yana. Hala başaramadılar :). Ohhhh yeaaah

3|2
    0|0
    • : D şeytan tüğü var
      sen de
      Alamadıklarına göre
      : D

• Koç ve Aslan'lar süperler
      Ateş burçlar
      süperler

• aslanlar süper mi bilmyrm ben aslanım ve süperim.

Erkekler Ne Diyor 47

Kızlar Ne Diyor 11

• Ne havalisi? Burda günde bu kaç öğün karşı cinsler yerilir, hor görülür.. Sonra kaldığımız yerden devam ederiz. İlaç gibi bir şey.

2|0
    0|0
  • kızlar yüz vermiyoda ondan :)

1|0
    0|0
  • Kedi ulasamadiği ete mindar dermis

1|0
    0|0
  • :D herkes ayrı bir dünyada burda kanka :D

1|0
    0|0
  • kendileri ezik diyedir belki.

0|0
    0|0
  • Kendilernce kizlari yonetmeye caliyorlar. Onlara cvp versinler hep, terslemesnler cart curt diye

2|0
    0|0
  • Kendileride çok havalılar

0|0
    0|0
  • mal hepsi ondan

0|0
    0|0
  • Bulmuyorlar..

0|0
    0|0
  • Öyle bişey yok