Erkeğin Cesaretlisi mi Çekingen Olması Mı İyi?

Yorumlarınızı Alayım beyler bayanlar :) :)

0|0
5|9

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 4

Erkekler Ne Diyor 9

• Adil ve korumacı olması.

0|1
    0|0
  • Bir insan cekingen ve cesaretli olabilir dostum tam zıt kelimeler degil cekingenmi atılganmi daha uygun sanki yani buda yerine gore her yerde cegingen olmayacaksin ama her yerdede atılgan olmayacaksin.

0|0
    0|0
  • Cesaretliyim deyip ota buka bulaşmasın kız gibi hanım hanımcıkta olmasın benim gibi olsun :-)

0|1
    0|0
  • Erkek cesaretli olmalıymış zamanında onu anladım o günden sonra cesaretliyim

0|0
    0|0
  • Cesaretlisi tabikide

0|0
    0|0
  • Cesaretlisi tabikide :D

0|0
    0|0
    • Şimdi cesarete geldim walla. d :)

• eywallah kardeşim, birde çok kafana takmayacaksın herşeyi, biraz rahat olmak lazım, sorunları büyütmemek kafada bitirmek şart, ölümden başkası yalan dünyada :)
      hayatını yaşa.. :D

• Walla nokta atışı yaptın 12'den Kafama fazla takıyorum bugunlerde çabuk pes eden bir yapım oldu :)

• Cekingen biriyim ben bilemiyorumda 😀

0|0
    0|0
    • Aynı durumdayız üniversitede amfisindeyiz kardeş ders dinliyoruz diyorum ben giderim kızın yanına konuşurum konuşmasınada çekingenlik var işte ortası durumundayız işte anla artık :D

• Aslında çekinecek bir durum yok özgüven kayıbı var kızlarda o özgüveni vermiyor kendimiz yaratmamız lazım

• Aynen özgüvenim yok

• Çekingen erkek seven kızlar benden uzak dursun. Dobralıktan yanayım. 😕

0|0
    0|0
    • Salak salak kızlar oluyor ya onlar uzak dursa yeter bence aynen dobralıktan yanayız :D

• Gösterip elletmeyeni makbul :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...