Hic rusvet verdiniz mi :)?

Kucuk ya da buyuk capli farketmez, hic rusvet karsiliginda bir isinizi gordunuz mu? :)

0|0

En İyi Kız Görüşü

• ev alırken vermek zorunda kalmıştım yıllar evvel. kütük kapağı açılmıyormuş, öyle dedi beyefendi. ben kütüğü vücuduyla bütünleştirmeye hazırlanıyorken, annem elime para tutuşturdu. o memur olacak cicinin suratındaki sırıtışı hiç unutmayacağım.

ondan sonra parayı masaya vurarak koymak münasebetiyle, ailemin engel olduğu kavgayı bir nebze yapmayı denedim ama, annem parayı usulca alıp kütüğün altına koyunca olay bitmişti.

bak hatırlayınca yine kaşım gözüm seğirdi. keşke aile, saygı falan düşünmeyip dalsaymışım adama.

1|1
    0|0
    • Tapu kadastroda mi oldu bu? Vardir oyle yavs*klar.

• hala varlar mı bilmiyorum, bir dönem en çok tapu'da konuşlanmışlardı. 10 sene öncenin parasıyla 20 lira vermiştik. her gün 5 kişiden o parayı alsa maaşına dokunmuyordur zaten. hala düşündükçe sinirleniyorum.

• Dunya durdukca olacak oyle tipler.

En İyi Erkek Görüşü

• Hayır hiçbir çakala para yedirmem.

0|1
    0|0
    • Tut ki bir isin dustu devlet dairesine ve daire calisanlari komple rusvetci ve birbirlerini kolluyorlar. Hicbir sekilde ispat edemiyorsun ve mahkemeye versen de sahidin yok hic. Ne yapacaksin o zaman? :D

• Kaba kuvvet. Ablamı da sokmuyorlardı güya... 😃

Kızlar Ne Diyor 9

• Ne rüşveti ayol? Asla rüşvet vermem.
    Ucundan accık gösteriyormuş gibi yapmam yeterli :D
    Her kapıyı açar.
    Rüşvete ne hacet?

1|1
    0|0
  • Hayır

0|2
    0|0
  • polise vermiştik :D kimliğim yoktu yanımda. illa tutturdu 18 değilsin diye. 19'dum o ara ama inanmadı. tc falan verdim yaşıma ikna oldu ama kimlik taşımadığım için ceza yazacaktı. 100 tl ateşledik gitti.

0|1
    0|0
  • üni de mezun olurken aldılar valla :P

0|1
    0|0
  • Hayır.

0|1
    0|0
  • Vermedim

0|1
    0|0
  • Hayır