Universitenin 1. Sınıfı sonunda hala bir arkadaşı olmayan tek canlıyım herhalde 😂?

Üniye 1 ay geç geldim gruplaşmalar olunca kimseye yanaşmadım hala uzağım herkesten. Ne yapmalıyım

0|1
518

En İyi Erkek Görüşü

• Oda güzelmiş :D benim yapımda yok maalesef oyle birsey :) giderim buyuk kucuk demeden herkesle merhabalasirim. sonra cumleten selamun aleykum derim :) illaki bir yanasan olacaktir yani. ki simdiye kadar arkadaslik kurma konusunda hic sikinti cekmedim :)

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• yok be hacı ben de 1. sınıfım ve hala arkadaşım yok :D bizim kızlar tam bir kaşar çünkü :D birbirlerini kıskanmaktan başka yaptıkları yok :D erkeklerde çok olunca bana ihtiyaç hissetmiyor :D

0|0
    0|0
    • Cok dogrusun ama eminim iyi kizlar da vardir ya :)

• benimde öyle :D

• :))

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 17

• Gruplaşmalar önemli değil bizde de öyle bir kız vardı, hiç kimseyle konuşmazdı sonradan sınavlardan yüksek alınca o gruplaşanlar birbirine girdi kızı kendi gruplarına çekmek için, derslerde liderliğe oyna, gruplaşmaları takip et aklına uyan birbirini sırtından vurmayan arkadaşların olduğu bir grup bul tabii varsa öyle bir grup. Eğer yoksa devam et derslerde liderliğe oynarsan, gruplar senin peşine takılır, böylece sınıfta liderliğe oynarsın tüm gruplar avucunun içinde olur ;)

0|0
    0|0
  • Zamanla illaki kaynasirsin ama bazen tek olmak cok daha iyidir. Bir tane kafa dengin birini bul yeterde artar sana ama oyle tekim diyede cok uzulme.

0|0
    0|0
  • Gel bana yaklaş

0|0
    0|0
  • Ben de 1. sınıfım ilk başta çok fena gruplaşmıştık sonra o gruplar dağıldı hep kalmadı herkes tek takılıyor senden bir farkımız yok yine yani 😀

0|0
    0|0
  • Dal birinin içine selamun aleyküm de

0|0
    0|0
  • tek sen değilsindir

0|0
    0|0
  • Bnde. Tek tabanca takiliirm

0|0
    0|0
    • Bence internetle birlikte yalnizlastik

• Yoo ben kendim istedigim icin 😊😊 surekli aralarina alma. cabalari var cagiriyorlar. ben giiyorm yanlizlik en iyis

• kezbanlık yapma

0|0
    0|0
  • önemi yok. ben de çok girmezdim öyle ortama...

0|0
    0|0
    • Böyle olmak motivasyonumu düşürdü okula bile gidesim yok

• düşürmemeli. sen okulda başarılı ol derslerinde... veya söz aldğnda mantıklı işler yap zaten snle iletşme geçmeye çalşanlr olcaktr :)

• Aynı ben, bir arkadaşım var o da daha lafta yani, bişey yaptığımız yok. Aynen benim de moralimi bozuyo çok

0|0
    0|0
  • Yalnız değilsin😂Ben de öyleyim

0|0
    0|0
  • Oluyo öyle benimde yok

0|0
    0|0
  • Ne güzel tek başına daha iyi not isteyen yok kafan rahat mis gibi oh :)

0|0
    0|0
  • Boşver ne güzel

0|0
    0|0
  • Yakinlas birilerine

0|0
    0|0
  • tek takılmaya devam herkeste sahte tavırlar var emin ol ✋

0|0
    0|0
  • yavaş yavaş tanış. Özgüvenin yüksek olsun

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• ben yıllardır yaşıyorum arkadaşım yok ehuehuebuehu

0|0
    0|0
  • sik tir et boşver bak ben her zaman oyleyim hiç hiç arkadasım yok. ama çok istedim sonra kendimle mutlu oldum. ama çok istiyorsan onlara iyilik yaparsan yakınlasabilirler sana

0|0
    0|0
  • sende o gruba girmeye denesen 😂

0|0
    0|0
  • En güzeli

0|0
    0|0
Yükleniyor...