Rüyalar gerçek olur mu? Düşünceleriniz nedir?

yakında askere gidicem rüyamda askerliğim hakkariye çıkıyordu ve karakol baskınında şehit oluyordum. Tabirini bilen var mı ve rüyalar hakkındaki düşünceleriniz nedir?

0|0
2|4

En İyi Kız Görüşü

• bilinçaltın sana oyun oynuyor. rüyaların bazıları çok gerçekçi olup insanı acıtabilir. lakin bunun gerçek olma ihtimali %50 %50'dir. kesinliği olmayan birşey için kendini yıpratma. Allah hayırlısıyla gidip gelmeyi nasip etsin.

0|0
    0|0
    • Teşekkür ederim anladım sağolun

En İyi Erkek Görüşü

• Ben doğuda askerlik yaptım her gece karakolu basıyorlardı rüyamda gerçek olsaydı karakolda Adam kalmazdı kardeşim hayırlısı olsun ölüm Allah'ın emri

0|0
    0|0
    • Belki askere gitçeğim için etkilenmiş olabilirim bide şu an ki durumlar mâlum

• Gözün açık olsun kardeşim şu an askeri zaten geri planda tutuyorlar ama karakola felan gelirlerse uyanık olursanız kimsenin canı yanmaz özellikle teskereci olunca doğuya giderseniz salmayın ilk günkü gibi dirayetli durun Allah yar ve yardımcınız olsun Mehmed'im

• Eyvalah abicim saol

Kızlar Ne Diyor 1

• olmaz

0|0
    0|0
    • Bende inanmam aslında rüyalara ama çok kötü bir rüyaydı insanların düşüncelerini öğrenmek istedim

Erkekler Ne Diyor 3

• Rüyaya güvenme

0|0
    0|0
    • Güvenmem ama yine aklımı çeldi

• Olur.

0|0
    0|0
    • Ben inanmam aslında rüyalara ama çok kötü bir rüyaydı insanların düşüncelerini öğrenmek istedim

• Rüyalara inanmam

0|0
    0|0
    • Bende inanmam ama etkilendim

• Rüya dediğin şey zaten bilinçnaltı Askerde ölmekten ve Doğuya düşmekten korkuyosan bilinçaltın bunu rüyalarına yansıtmıştır

• Yok korkmuyorum aksine doğu çıksın daha mutlu olurum. Babam emekli asker bu aralar bir kaç devre arkadaşı şehit düştü belki ordan bilinçaltıma işlemiştir

Yükleniyor...