Siz erkekler nasıl gördüğünüz kadınlara böyle yazarsnz?

yani direk sexamaçlı yazdığını hissettriyor bana yazan herkes. bende mi bir anormallik var anlamadm. siz kızlar da cvp verin herkes böyle mi yazar size de resmi olan kızlar özellikle.

Güncellemeler:
açık bir tarafm yok arkadaşlar
ya herşeye sana öyle geliyor demeyin. o kadar salak degliz

0|1
4|30

En İyi Erkek Görüşü

• :D erkeklerin istediği en önemli şey seks ama direk açık açık istiyorlar demek artık, internetin gücü işte yoksa günlük hayatta bunu istese ya da sesli söylese sağlam dayak yer :D

aslında girişken olmak lazım :D 100 kadına sorsan 99 dayak yesen 1 tanesi evet dese işte bak :D :D :D

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• belki çok çekicisindir.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 29

• bir bayan arkadaşım var bana mesaj bölümünün SSini attı inanamadım ya.
    burada cool takılmaya çalışan masterler kimler kimler ne msjlar atmıslar.

1|1
    0|0
  • siz kızlar sütten çıkmış akkaşıksınız. gizli abaza çoğunuz zaten. bilinç altında saklayıp en hayvani duygularınızı seks esnasında ortaya çıkarıyonuz. erkekler yine bu konuda açık davranıyor. evde kalın hepiniz inşallah.

1|1
    0|0
  • Üzülerek söylüyorum ki bir çok erkek önce güzel konuşur sonra işi seks e getirir. Ve onlar yüxünden gerçekten arkadaş dost edinmek isteyenleride kötü olarak gösterir.

1|0
    0|0
  • Ablamla yaşıtsınız galiba o yüzden abla diye hitap edicem. Ablacım ben kendi adıma konuşuyorum sırf bu algı yüzünden gerçekten tanışmak istediğime bile yazmadım lütfen şu yargıyı kırın.

0|1
    0|0
    • ne yargısı ne algısı ya. çüş artk. yahu sizler yüzünden de otobüste filan tacize ugrayan ses çıkaramyor

• @Toprakkk98 haklısın, biraz öz güveni olsa tahammül edersi cevaplara

• ya yobaz yobaz yorum yapıp bir de saygı bekliyorsunuz. o otobüs tacizi örnegni boşuna verdim o kadar kıt ki kafanız

• Sen ön yargılasın bence ayrıca zaten o bit yavruları yüzünden aynı muamelede kalmamak adına bir mesaj dahi yazmam kimseye

0|0
    0|0
  • Tamam cok fazla öyle böyle mesaj atan var ama sen bunu bu şekilde düşünüyorsan seninde ruh halin iyi değil sana yazanlar zaten baya bir düşük tipler olması lazım ya da şansızlar diyelim :Ddd

0|0
    0|0
  • Kim neyi düşünür isterse onu dile getirir anlamamak zor olmamalı hehe. :D

0|0
    0|0
  • erkekler abaza olduğu için yazıyor

0|0
    0|0
  • cezbedicisindir :D

0|0
    0|0
  • erkek aslandir kiz ceylandir normaldir boyle seyler

0|0
    0|0
  • Arkadaşça

0|0
    0|0
  • O Sırrı verirsek olmaz işte subliminal mesajlar veriyoruz alttan alttan. Avını bekleyen Timsah gibiyiz İzliyoruz ve kapıyoruz nasıl kaptığımızı.

0|0
    0|0
  • Cinsel çekim de bir beğeni türüdür , kötü , kirli olarak görmemek gerek , mutlu olmasın hatta caziben var demek

0|0
    0|0
  • genellemelere karşıyım. bu da bir genelleme oldu gerçi de :/ abazalıktan hep... malesef

0|0
    0|0
  • Bu saatte normal yazan zor bulursun

0|0
    0|0
  • Kendimi tenzih ediyorum 😊

0|0
    0|0
  • Gotu başı acarsan bu saatte ne bekliyorsun klasik müzik mi konuşsunlar senle

0|0
    0|0
    • biyerm açık degl

• ya ben mesajdan rahatsızım filan konusundan bahsetmedm ki bunun nedenini merak ettm. herkese mi böyleler

• Yokluk çeken 1 kitle olduğu doğru. Sapiklik yapıyorlar akillarinca

• Normal bir amaçla bile yazınca direk yanlış anlaşılıyor. O yüzden ilk mesaji hic atmiyorum.

0|0
    0|0
  • Bu genel düşünce yüzünden harbiden eğlenceli olanlarınızla sohbet etmeye çekinir oldum ya la

0|0
    0|0
    • genel durum budur belki

• Ben burdan niye birine sarkayım ablacım yaşadığım yerde canlısı dururken? Ben gerçek hayatta bile öyle biri değilim. Gülmeye geliyorum buraya bazen de eğlenceli insanlarla sohbet edip stres atmak isterim yani

• Ben öyle değilim.

0|0
    0|0
  • Niyetlerini belli etmeleride guzel sonradan ortaya ciksa dahami iyi :)

0|0
    0|0
  • Ben miyim o :D

0|0
    0|0
  • Aklında sürekli seks fikri olduğunu düşünüyorum.

0|0
    0|0
  • Ne diyolar mesela

0|0
    0|0
  • yazmadığım için bilmiyorum

0|0
    0|0
  • Çok güzelsin :D

0|1
    0|0
  • Sende takıntı yapmış bu durum

0|0
    0|0
  • Belki de senin aklında seks olduğu için öyle düşünüyorsun?

0|0
    0|0
  • Refleks olarak algılıyorsunuz artık. Bu yüzden korunma iç güdüsü ortaya çıkıyor

0|0
    0|0
    • hyr be kardeşim o kadar salak deglz.

• "yani direk sexamaçlı yazdığını hissettriyor bana yazan herkes." objektif olarak bunu okursan neden öyle dediğimi anlarsın. Salak falan demedim. Süregelen olaylara tepki veriyor bilincin sadece bu. Tabu bunda toplumun etkisi yüksek. Malum erkeğiyle kadınıyla bastırılmış abazan bir toplum içindeyiz ne yazıkki

Kızlar Ne Diyor 3

• ilk mesajdan profilinden anlaşılıyor ne amaçla yazdığı öyle herkese cevap verme

0|0
    0|0
  • Erkekler ile oyle özel vs. Yazisip mesajlasip konuşmam

0|0
    0|0
  • Mesaj üstüne mesaj
    Kutumu kapattım ugrasamam boş şeylerle aldım aklımı başıma geç oldu ama oldu

0|0
    0|0
Yükleniyor...