Cirkin oldugum icin dislanmam mi gerekir?

Cirkin oldugum icin toplumdan dislanmam gerekir dimi

• Evet dislanman gerekir
    21% (3)59% (10)42% (13)Oy Ver
  • Dislanmak gerekir dogru
    79% (11)41% (7)58% (18)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
7|10

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 7

• BÜTÜN ÇİRKİNLEREE ÖLÜÜÜM diye bağırmamızı mı istiyorsun? Kendine acımayı bırak ve hayatın tadını çıkart ;)

1|2
    0|0
    • Kendime acimiyorum gerceklerle yuzlesiyorum

• Yok tam tersi insanlar seni nasil goruyorsa sende kendini oyle gorursun

• Hayır bunu değiştirmek senin elinde yeter ki kontrolü eline almayı bil

• Şıklara bakılırsa dışlanmayı kafana koymuşsun. Kendine güven.

0|3
    0|0
  • Şıklara bakılırsa dışlanmayı kafana koymuşsun :D

0|1
    0|0
  • çirkinler degil bakımsızlar dıslanmali

0|1
    0|0
  • Hayır öyle değil diyecm ama sen zaten karamsar olduğun için seçeneğe koymamıssın bile

0|1
    0|0
  • Kalbin cirkinse evet
    Kendini cirkin buluyosan oda senin sorunun

0|1
    0|0
    • Uuu çok sert ;D Arkadaş doğru söylemiş. Toplumdan dışlanmak doğru olmaz. Dışlıyorlarsa onların sorunu.

• Asfsfgsdfsdfddsdf ben sok ben iptal

• Saçmalama

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Kardeşim kendine güven biliyorum tek başımayım falan dicen ama yapabilirsin dersleri halledersen iyi mi kötü mü bilmiyorum inan bana gerisi gelir güzel ortamlarda gelir yeter ki kariyerini derslerini elden bırakma.

0|1
    0|0
  • Kardeş bu kadın milleti şeytan boşver evlensen ne olur evlenmesen ne olur elizabete devam, elbet bir gün çıkar karşına bir manita. En kötü kariyere odaklan paranla satın alırsın 60 yasında adamların yanında çok var 20 yaşında hatun!! Ask isleri boş işler. Güzel işler kovala iyi paralar kazan kriterini kendin belirle o duruma gelir hem güzel hem çalışan kadın bile seçersin. Böyle bedbah olursan zaten bir pok olmaz!!

0|1
    0|0
    • Sen toplum dedin ama bence senin feryadın aşk meşk konularında o yüzden böyle giriş yaptım ne alaka deme!!

• Parama asik olan insan istemiyorum

• Kardeş yanlış anlama samimiyetle iyi niyetle söylüyorum. Çirkinim dışlanıyom diyon belli ki güzel kız istiyorsun iş mevzuğu olması zor dediğim gibi fabrikada makina başında, inşaatta veya bir çok işte kimse tip aramaz. Bilek gücü arar. İşin özüne gelirsek, kızlardan tekme yemişsin, burda veryansın ediyon sen güzel kız pesindeyken kızında yakışıklı erkek isteme hakkı yokmu? Hem çıtırı götüreyim modundasın hemde senin nitelemenle çirkinsin!! Sen bir şey istiyorsan karşı da ki ne de bir şey vermek durumundasın. Tipin yoksa kız paranı sevcek gerçkler acıdır kardeşim.

• yok kardesim cirkinlik bakis acisi birisine cirkin gelirsin birisine tatli güzel gelebilirsin
    seni dis görünümle yargilayanlar seviyesiz insanlardir

0|1
    0|0
  • kime göre çirkin neye göre çirkin? sacmalama sen kendini toplumdan soyutluyorsun o güzel yakısıklı insanların senden hicbi fazlası yok toplum tarafından beğeniliyor olabilirler olsun sende elbet birgün beğenileceksin ama beklememelisin bir şeyler yap farklı seyler dene marjinal olmaya calıs abartıya kacmadan.

0|1
    0|0
  • hayali oy kullanıyorum pnp

0|1
    0|0
  • ankete bak sen zorla kasinmak istiyon

0|1
    0|0
  • Ne alaka

0|1
    0|0
  • :) çirkin sen elinde tek şey kalıyor iyi bir insan ol o asla eskimez ;)

0|1
    0|0
  • krdş 2 gündür girmiyordum yine sen buradasın, kendinle bir yüzleş be artık o kadar altın değerinde bilgiler de verdim hala aynısın. bilinçaltını iyice yıkıyosun..

0|1
    0|0
Yükleniyor...