Türkün en kötüsü türk olmayanın en iyisinden yine iyidir sözü sizcede çok doğru deilmi?

Bence bu söz doğru türk dostunu düşmanini bilerek hateket etmeli ve sirtini yine kendi hslkina yaslamalı?

Güncellemeler:
Devam
Ghhhj

0|0
4|16

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Türk ırkını araplarla karıştıran arkadaşlar türk ırkına bozulmuş falan demesin mümkünse. Ülkemizde ki %50 lilik kesim arap özentisi ve ya destekçisi türk ırkı diyemeyiz onlara yozlaşmış bir kesim diger yüzdelerde de hdp yanlısı chp ve hdp malumunuz yani türkiyede ki asıl türk ırkı cok az bir kesim onlarda vatanlarını koruyor gece gündüz Allah yar ve yardımcıları olsun inşallah...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Yani çocuk tecavüzcüsü bir türk hayatını fakir çocuklara yardım etmeye adamış bir ingilizden daha iyi bu söyleme göre. İnsanlığınızı seveyim.

0|0
    0|0
  • Kısmen katılıyorum.

0|0
    0|0
  • Cok sacma bir söz

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• Kendi halkına yaslamak yerine uluslararası ilişkiler kurmak daha mantıklı zira teknoloji "Merhaba ben geliyorum istersem dünyayı yerinden silerim" diyor. Müttefik şart.

1|0
    0|0
  • Dogru olmasada verilmek istenen mesaj farkli burda.

0|0
    0|0
  • Türk ırkı son 50 yılda müthiş bozulmuş.
    hani kahramanlıklarla dolu anılarımızı anlatıyorlar ya birde üzerlerine alıyolar pehhh.

0|0
    0|0
  • ruh hastalıgı bence

0|0
    0|0
  • simdikiler avrupa g0t killindaki gezen temizlenmemis kucuk bok parcalari onlar ne anlasin bu kafadan bu konusmadan

0|0
    0|0
  • Bu sapıkça bir düşüncedir.

0|0
    0|0
  • Yahudilikten filanda evrimleştirdiniz bu cümleyi?

0|0
    0|0
  • yanlış ve ırkçılık kokan pis adi lanet iğrenç bir söz sinirlendiren bir söz gece gece bıktım türk türk türk bende türküm ama utandırdınız insanlıktan çıkarttınız türkü

0|0
    0|0
  • Sonuna kadar doğru!

"Sussam gönlüm razı değil,
    Ulusam Faşist diyorlar..."

TANRI TÜRK'ü KORUSUN!

0|0
    0|0
  • Asın bayrakları yakın gemileri mk :)) zaten Türk olsa kötü olmaz kötüyse Türk değildir o :)

0|0
    0|0
  • Degil, fazla ırkcı bir söylem.

0|0
    0|0
  • Doğru değil.

0|0
    0|0
  • Abartmayin bence bukadar

0|0
    0|0
  • Cehalet dolu bir söylem

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Yükleniyor...