Annem bebeğimi sahiplenmek istiyor, ne yapmalıyım?

Merhaba, hamileliğimin 5. ayındayım. annem aşırı şekilde bebek kıyafetleri almaya ve bana yollamaya başladı. başlarda heyecanlanıyor dedim önemsemedim. Kayınvalideme söyledim annem bir sürü eşya almış bebeğe diye kayınvalidemde doğal olarak e biraz da bize bıraksın biz de alalım dedi şaka yollu, anneme bunu söylediğimde aldığım cevap şu "torunum benim"...
Bir kaç kez telefonda bana ve eşime siz bakamazsınız , verin ben büyüteyim dedi eşim de ben de şaka yollu geçiştirdik. Çalışma ihtimalime karşın yaşadığımız şehire yerleşme durumu var, ama diyor ki çocuk ben de kalsın her gün bana bırakmanıza gerek kalmaz vs artık korkmaya başladım.. geçen konuşuyoruz senin olduğu kadar kayınvalidemlerinde torunu dedim "emin misin?" diyor.. yaşadığımız şehre yerleşmesini istemiyorum kesinlikle, haksız mıyım? Sizce abartıyor muyum? Ne olur akıl verin

0|0
5|7

En İyi Erkek Görüşü

• Oha baska bir neden var bence

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Bence bebeğini paylaşamıyacak kadar çok seviyorsun ama o senin annen. :)

1|0
    0|0
    • Tabi ki çok seviyorum ama tavırları hiç normal değil, seni önemsemiyorum torunum olacak diyor insan korkuyor haliyle madem sen bakacaksın ben neden çocuk yapıyorum ki;)

• evet haklısın öyle demesi biraz tuhaf. kesin tavrınızı koyun. bebeğe sizde baksın ya da günlük bırakın sonra alın

Erkekler Ne Diyor 6

• haklısın

1|0
    0|0
  • Klasik bir Türk annesi.

0|0
    0|0
  • ana seni dogurmus buyutmus emzirmis sen anaya iki gram sevgiyi fazla gordun tuuhh.

0|0
    0|0
  • bir psikoloğa gidin bence

0|0
    0|0
  • Kadın sadece fazla heyecanlanmış kendi annenden mi korkuyorsun yuh

0|0
    0|0
  • annen tipik egoist nene tiplemelerinden

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Yalnızlıktan bıkmış

1|0
    0|0
  • Gerçekten annenden korktum :D

1|0
    0|0
  • Sen dua et ki annen başında ve bu sevinçleri seninle yaşıyor özeniyor demek ki sevinsin alsın nolacak?

0|0
    0|0
    • Kayınvalideme karşı kıskançlık besliyor, bebeğimi kendisi büyütmek istiyor. bir çok cümlesinde artık torunum olacak bana bırak siz bir tane daha yapın diyor. buna mı dua edeyim? Normal bir psikoloji mi bu? Bebeğin olunca anlarsın ne demek istediğimi

• Tamam kardeşim sen haklısın gene olay sende olunca görürsün e geldi sağolasın 😉

• Takıntılısın

0|0
    0|0
Yükleniyor...