Kapat

Neden evli çiftler günümüzde genel olarak daima mutsuz?

Neden evli çiftler günümüzde genel olarak mutsuz?

0|2
10|46

En İyi Erkek Görüşü

• Çünkü hiçbirşey yok bir heyecan yok mutlu edecek birşey yok hep böyle Evlen eşin evde çocukların evde otursun baba çalışsın sistem bu Şöyle olmalı Anne, Baba çalışcak gelicek evine açacaklar film felan izlicekler sonra bazı günler çıkacaklar gezecekler iş çıkışı akşam yemeği yiyecekler böyle pazar günleride çok güzel şeyler yapabilirler

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Aşk dedikleri şey inanıp önemli konuları konuşmadan birbirlerini tam anlamıyla tanımadan evlendikleri için mutsuz oluyor her ne kadar iki kişi evlense de her iki tarafında ailesinin iyi anlaşması uyum içinde olması gerekir "Biz birbirimizi seviyoruz ailelerde bizim bu sevgimize inanır onlarda barışır" diye düşünüp en büyük hatayı yapıyorlar😌

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder
Sponsorlu

Erkekler Ne Diyor 45

• Cunku birbirlerine karsi saygi yok ve alttan alma derdi yok. Anlayacagin evli ciftler birbirinden ustun olmaya calisip toleransli davranmazsa olacagi bu.

0|0
    0|0
  • Sadece bitkilerin genleriyle oynanmıyor,
    insan genleriyle de oynandığı için...
    İnternetin yaygınlığı,
    alternatif fazlalığı,
    tahammül ve saygının neredeyse bittiği bir dönemdeyiz.
    O yüzden evlilik müessesesi genellikle iflas ediyor.

0|1
    0|0
  • siz hep mutsuzları görmek istediğiniz için. nasıl bakarsan öyle görürsün. bardağın yarısı su dolu mu demeyi tercih edersin yoksa yarısı boş mu? bu sana bağlı.

1|0
    0|0
  • Hayat zor para lazım birbirlerine zaman ayıramıyolar

0|0
    0|0
  • Öncelikle eşler saygı kısmını atlıyorlar aşk ve sevgi herşeyi tamamlar sanıyorlar lakin saygı olmadığında sevgi ve aşk ta bitebiliyor ayrıca her şey kolay ulaşılabilir olduğu için evli biri bile bu siteden kendine partner bulabilir ya da başka bir sanal ortamdan ee internet cebimize kadarda girdi istediği an istediği kişi ile konuşabilir.

0|0
    0|0
  • Evlilik nedir bilmeden ne istediklerini bilmeden evleniyolar. Daha birbiriyle hiç seks yapmamış 2 aydır tanışık tipler sonra seks hayatım kötü evliliği yürütemiyorum da bıdı bıdı.

0|0
    0|0
  • paylaşmayı bilmiyorlar, anlamak yerine trip atmayı tercih ediyorlar, amaan nolcak onlar boşandı bizde boşanırız diyorlar, ilk babası annesi ayrılan çocuk omu sanki diyorlar. bıktım bu adamdan, kadından başka erkekler kadınlarda var nolcak diyorlar... yani evliliği bok ediyorlar...

0|0
    0|0
  • Çünkü bireyler sorunlu. Onların yaptıkları hiç bir işten hayır gelmez.

0|0
    0|0
  • gecim sıkıntısı gelen yetmiyo karı memnun olmuyo cenesi susmuyo adam dinliyo dinlenemiyo elinde avcunda yok karıyı susturamıyo ee noluyo ortam geriliyo

0|0
    0|0
  • evlenmeden önce her haltı yiyebilirken evlenince herşeyde karı koca tepkisine tahammül edemiyorlar ya da evlendikten sonra saygı sevgi olmuyor o olmayınca evlilik te olmuyor

0|0
    0|0
  • Birbirlerinin ev hayatını bilmeden evleniyorlar bu yüzden boşanmaların da kolaylaşmış olmasıda bir etken tabiki

0|0
    0|0
  • Nankorleer onlar

0|0
    0|0
  • Saygilari yok

0|0
    0|0
  • çünkü kimsede hoşgörü yok, birbirini anlamaya çalışma, karşıdakinin fikirlerine saygı diye bir durum yok. herkes ben diyor, bu nedenle de dırdır başlıyor ve o evlilik berbat bir hal alıyor. sevgiliyken gösterilen toleranslar evlenince gösterilmiyor.

0|0
    0|0
  • çoğu erkenden buldukları için sevgi diye bir şey kalmıyor ve önce saygı vardı ama şimdi yok kim canı ne isterse onu yapıyor itiraz etdiği zaman kavga başlıyor sıkıntı başlıyor ondan

0|0
    0|0
  • Saygi yok

0|0
    0|0
  • sorumluluk bilincinin olmayısı

0|0
    0|0
  • Aslında suçlu 1 taraf olur sorunlu insanlar her zaman köprüyü geçene kadar muhabbeti vardır bide hayvan bir yapısı vR onu sonrDan öğrenen kadında haklı olarak ayrılığa baş vurur aynısı kadınlar içinde geçerli

0|0
    0|0
  • Evlenmeden önce herşeyi paylaşıp evlendikten sonraya birşey bırakmadıkları için olabilir mi ya da sadece yapmacık tavırlarla birbirlerine yaklaştıkları için

0|0
    0|0
  • kızı bulduk evlenmesi kaldı bide mutsuz olması :))

0|0
    0|0
  • sayısız sebebi var ewlenmeden önce her iki tarafında gerçek yüzünü göstermeme başta gelir iki tarafında cinsel tamin olamaması daha sonra ekonomik sosyal sorunlar felan bitmez

0|0
    0|0
  • ekonomik nedenler var manevi değerler yönündende sorunlar var

0|0
    0|0
  • çünkü aldatmak moda olmuş sene 2016

0|0
    0|0
  • Sevgi seks yok

0|0
    0|0
  • sevişmeyi bilseler herşey düzelecek

0|0
    0|0
  • çünkü evlilik önceleri çok karmaşık yaşanmışlıkları çok haliyle evlilik sonrasına bir şey kalmıyor

0|0
    0|0
  • Ne istediklerini bilmiyorlar

0|0
    0|0
  • cünki bilerek isteyerek evlenmediler

0|0
    0|0
  • Rahatlıktan. Rahatlık batıyor başka da birşey değil

0|0
    0|0
  • gözleri doymuyo sevgi yok sadece tutkular var

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    15

2 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Sponsorlu

Kızlar Ne Diyor 9

• İnsanlar artık doyumsuz ve tahammülsüz. Birbirlerini çok çabuk tüketiyorlar diye düşünüyorum.

0|3
    0|0
  • Elimi sallasam ellisi seni mi çekicem evin delisi 'den dolayı.

0|0
    0|0
  • Herkes terbiyesizlik peşinde çünkü

0|0
    0|0
  • Sunu gordum mukemmel esi olanlar mutlu olamior genelde sorunlu eşe sahip olanlar cok mutlu omru onu memnun etmeye calismakla geçiyor

0|0
    0|0
  • Cevapları okudum. Bir aklıselim de çıkıp dememiş iletişimsizlik. Erkek cevaplarına bakıyorum çoğu konuyu sekse bağlamış. Gel de böyle bir adamla evlilik yürüt, komik yani

0|1
    0|0
    • Evlilik seks yatak degildir birbirini agzi tadina tatli soz ile baslar kavga kavga olsa tam deyip biri susmali oda ben hakli cikacam diye zeytin yagi gibu uste cikmamali ne kadarda olsa birbirlerinin ellerini birakmamalidir

• Ekonomik sıkıntılar
    Şımarıklık
    Anlayışsızlık
    Kaynana
    Sevgi aşk eksikliği
    İktidarsızlık/ kadın için de cinsel isteksizlik

0|0
    0|0
  • Evlilik pişmanlıktır

0|0
    0|0
  • Simdi evlilige soven mallar cikacak