"Annesi" ailesi tarafından dışlanan var mi?

Annemi ailesi ve özellikle annesi sürekli dışlıyor. Ortada hiçbir mesele yokken anneme kötü davranacak ve dislayacak bir mesele buluveriyorlar. Annemin psikolojisi altüst oluyor bunlar yüzünden. Bu yüzden anneanneme, dayilarima ve teyzelerime çok kırgınım. Annem gercekten-annem diye söylemiyorum-hayatimda tanıdığım en fedakar insan. Onu böyle üzgün görmeye dayanamıyorum artık. Her gunu zehir. Belli etmiyor ama içi kan ağlıyor. Bunu düşünmekten geceleri uyuyamiyorum ve elimden gelen bir şey yok... Sadece dertlesmek istedim :(

0|0
4|4

En İyi Kız Görüşü

• Benim tek teyzem var, ama varlığı yokluğu bir yani. Şu geçen 1 sene içinde sadece bir kere yüzünü gördüm. Kuzenimle görüşmüyoruz neredeyse 2 senedir. Arayıp sormazlar, ki annem teyzemden büyük. Bunun bayramı var, kandili var, hadi onu geçtim insan bir ablasının halini hatırını sorar dimi? O da yok... Ama anneannem teyzeme tek laf söyletmez. Beraber yaşıyorlar, maaş kartını da vermiş eline... Bazen anneme diyorum sen üvey falan mısın diye...

0|1
    0|0
    • Aynen bizde de durum böyle. Teyzemin biri anneanemin yanında. Annem sanki üvey evlat. Kendilerinin kustugu yetmezmiş gibi Türkiyenin muhtelif yerlerindeki tüm kardeşleri arayip anneme kusturuyorlar. Çocuk gibiler bu davranışlar yetişkin davranışı değil.

En İyi Erkek Görüşü

• Ölümden öte köy yok...

0|1
    0|0
    • Anneannemde aynı seninki gibi... Ama annem umursamıyor yaşlı diyip geçiyor... Ama ben hiçbiriyle konuşmuyorum.. Sormuyorum bile ne haldeler.. Arkamdanda laf söyler dururlar hiç umrumdada değil açıkçası...

• Aslında bende öyle yapıyorum. Ama yaşımdan ve konumumdan dolayi umursamiyorlar. Keşke benim annemde yaslidir deyip gecse...

• Boşver takma kafana. Annen ne yapacağını bilir. Zamanı geldiğinde işler düşer...

Kızlar Ne Diyor 3

• Ailem akrabalarım beni dışlıyor

0|1
    0|0
  • Sende anneni iyi hissettirmeye calis... bazen 1000 kisinin yerini 1 kisi tutar sen o 1 kisi ol.

0|1
    0|0
    • Anne sevgisinin yerini tutmuyor ne yazık ki. Bunu hissediyorum. Bir damla anne sevgisine o kadar muhtaç ki. Keşke ona annesini tamamen unutturabilsem...

• En azindan hayatta olan bir annesi var dislasa bile onu gorebilecek. Anneannem cok genc yasta hastaliktan oldu ben bile zor hatirliyorum annem zor toparlandi ve dedeminde olumunden sonra tum kardesler mal paylasimi ugruna birbirine girdi yillardir gormedigim dayilarim var herkeste oluyor boyle sorunlar malesef

• Haklısın

• Yemin ederim ayni annemin durumu. Yalniz degil yani...

0|1
    0|0
    • Ben onları silmeyi göze aldım. Annem alamıyor. Keşke ailesinden vazgeçse. Hiçbir seylerinde gözüm yok. Ne maddi ne manevi hiçbir seylerini istemiyorum.

Erkekler Ne Diyor 3

• Benimde öyle. Teyzemler pikniğe gider. Hiç söylemezler. Bütün kardeşler toplanır anneme haber vermezler. Takmazlar.

0|1
    0|0
    • Aynen durum bu... Annem en büyük olmasına rağmen hiç takan yok. Bunları affetmeyecegim hepsi annemin elinde büyümüş. Şimdi annem kendileri için herhangi biriymiş gibi davranıyorlar.

• Aynen kardeşim. Annem dayımın bezini büyüyene kadar değiştirmiş. Yıkamış. Bir sürü emeği var. Ama annem onun için hayatta bile değil.

• Bende bu tarz olaylardan dolayı anne tarafınıda baba tarafınıda sildim en iyi kazığı dost akraba atar bu devirdi bunu anladım

0|1
    0|0
  • var ama genelde baba tarafı yapıyor. anneni çek al yanına uzaklaştır o kokarcalardan

0|1
    0|0
Yükleniyor...