Yan cepler varken neden arka cebe telefon koyar ki bir insan?

Ya tamam telefon koyarsın anlarımda abi tablet koyanlara ne demeli sırf o tablet için arka cebi terzide büyütenler var.
Ben gerçekten anlam veremedim eğer anlam veren varsa söylesin.

0|0
4|3

En İyi Kız Görüşü

• Bende bazen mecbur kalıncs arka cebime koyuyorum. Telefonum da büyük note serisi.
    Benim pantolonlarımın genelde yan cepleri yok sadece arka cepler var
    Birde büyük telefon yan cebe sığmıyo, yürürken adım attığınde telefon kırılcak gibi oluyo.
    Lütfen bu kadar takıntılı olmayın , az anlayışlı olun

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 3

• kız pantolonlarının çoğunda ön cep olmaz olsa bile çakmak veya ruj sığacak kadr küçüktür fesatlığınızda boğulun emi

0|1
    0|0
  • Valla benim pantolonlarımın ön cepleri çok küçük hemen hemen hepsinin. Neden böyle üretiliyor bilmiyorum ama icine hicbi sey koyamıyorum neredeyse telefon hiç sığmıyor haliyle. Zorunlu olmadıkca arka cebimede koymuyorum sevmiyorum cünkü bide calınabilir :D montum gibimsi bir sey varsa onun cebine koyuyorum ya da hic olmadı elimde tasıyorum cantamada koymayı sevmem biri arasa duymam cünkü. Ay ne zormuş

0|1
    0|0
  • Tablet saçma o konmaz da telefonu ben de koyuyorum. Ön cebe telefon sığmıyo çünkü. Çantaya koyunca da çıkarıp koyması zor oluyo arka cepte pratik biri mi aradı mesaj mı geldi tak diye çıkarabiliyosun

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Ben arka cebi hiç kullanmam. Cüzdanı bile yan cebime koyarım. Arka cep süs için bence , gereksiz yani.

0|1
    0|0
  • İsviçreli bilim adamlari bile bulamadi

0|1
    0|0
Yükleniyor...