Kıskanç akraba , arkadaşlara nasıl davranılmalı?

Kötü niyetli kıskanç fesat insanlardan nasıl korunuruz ya da nasıl tavır takınmamız lazım bu tür insanlara karşı? Uzak durmak en güzeli tabi ki ama uzak duramıyorsak? Malesef akrabalarım içinde kuzenlerim sürekli benimle kavga etmeye çalışıyor kıskanıyorlar daha başarılıyım diye. Şu zamana kadar hep daha iyi okulları kazandım derslerim daha iyiydi sosyal hayatım da daha iyi sayılır bu yüzden yapmadıklarını bırakmıyorlar. Nasıl davranmam lazım :(

0|1
1|2

Erkekler Ne Diyor 2

• Benimle yaşıt bir kız kuzenim yakın arkadaşıyla birbirimizden hoşlanıyoruz diye aramızı bozdu ona gidip beni bana gelip onu kötüledi bunu kızdan duydum ve büyük bir kavga ettik selamı sabahı da kestim kuzenlikten reddettim onu ;)

0|0
    0|0
  • Cvbi bulursan banada söyle 😀

0|0
    0|0
    • Herkes aynı dertten muzdarip galiba

• Ben onlarin bulunduğu ortamlarda olmamaya çalışıyorum. Eger mecbur kalirsamda fazla muhabbet etmemeye çalışırım ama malesef zaman zaman da olsa arkamdan iş çevirirler 😕 ben yakışıklı degilim başarılıda ama genede cok fesatlanirlar o yüzden devamli goze gelirim. Hem kendim hemde bana ait eşyaların nazar ediyorlar 😕

Kızlar Ne Diyor 1

• Umrunda olmasın.😂

0|0
    0|0
    • Ya sadece beni etkilese zaten umrum olmaz da mesela kız herkese çok iyi davranıyor bir pislik yüzünü bana gösteriyor bu sefer teyzemler beni suçlu biliyor anlatıyorum böyle böyle yaptı diye inanmıyorlar aa o yapmaz çok saftır diye halbuki aşırı sinsi

Yükleniyor...