Hoşlandığım, sevdiğim erkek gece kulübünde işe başladığını söyledi benim yerimde olsaydınız ne yapardınız?

Kulüp benim evime 4 saat uzaklıkta bir yerde onu görmeye gitme gibi bir şansım yok sizce bu ilişki başlamadan mı bıtmeli

0|0
3|6

En İyi Erkek Görüşü

• Gece klüplerinde grup seks falan yapıldığını sanıyorsan, bildireyim, yok öyle bişey. Hatta öyle yerlerde kızlar teklif etmiyor.

0|0
    0|0
    • Aklı başkalarına kayar mı

• Yahu, sen hiç öyle yerlerin nasıl bir ortamı olduğunu gördün mü? Ne iş yapacak? Hele ki barmen falansa milleti gözü dahi görmez.

Aklının başkalarına kayması ihtimali otobüs durağındayken bile var.

En İyi Kız Görüşü

• Sanki öyle gibi tabi gece klubü ortamını bilenler daha yerinde görüş paylaşabilirler ilişkin bitmezse gereksiz kıskançlık yapma niye yazmadın nerdesin ne yapıyorsun diye sıkma kıskançlıktan ölsen bile ben sevdiğime güvenirim de bu seni onun gözünde daha özgüvenli prestij sahibi yapar ama sürekli aldattı aldatacak gibi davranırsan bu kız nasılsa bana güvenmiyor beni suçluyor bari aldatayım nasılsa onun gözünde ne yaptımsa masum olduğuma inandıramadım der elinle itme serbest bırak bir o kadar kendine çekmiş olursun mutluluklar

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Zihniyet kodlarına aşina değilim.
    Ve de yabancisiyim, düşünce yapının.
    O yüzden bir fikrim de yok.

0|0
    0|0
  • çok yanlış düşünüyorsun bence...

0|0
    0|0
  • Yaramaz