Bu bazi kızlar ayrımcılık yapıyorlarya yok ben Kürtlerle evlenmem pisler dileyenler varya neden? Neyaptı size bunlar?

Bu bazi kızlar ayrımcılık yapıyorlarya yok ben Kürtlerle evlenmem pisler dileyenler varya neden? Neyaptı size bunlar? İnşallah Kürtlerle evlenir bunları diyenler amin😂😂😣

0|0
3|3

En İyi Kız Görüşü

• Önyargı işte ileride ne olacağını nerden bilebilirsin

0|1
    0|0
    • Belki Kürtlerle evlenir simm😜

En İyi Erkek Görüşü

• hdpli değilse ve müslümansa olur

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Cogunuz hdplisiniz olmasaniz bile bir sempatiniz var zamaninda kendiniz kendinizi disladiniz ulke istiyoruz kendimize onder istiyoruz diye simdi bize niye ayrimcilik yapiyosunuz diyosunuz.

0|0
    0|0
    • Ln ne alakası war bn Adıyamanlıyım kürt olarak dogmam mı benim suçum bu arada bütün ailem akp veriyor oyunu bnde dahil😉

• Lanli lunlu konusmamayi dene once. Farkeder mi Akp cok mu farkli baris sureci bilmem ne deyip doguyu cephanelige ceviren kendisi sonra oralari baslarina yikan yine kendisi. kurt olarak dogman elbet senin elinde degil ama icinizde birlik beraberlik olup lafta sizi savunuyormus gibi gorunup ulkeyi bolmede basrol oynayan hdpkkyi engelleyebilirdiniz.

• Yaww gülüm ben napim niye kiziyonki bana😂😂sakin şampiyon senin düşüncelerine katılmıyorum herkes eşittir ama sen diktatör sünnn😠

• Salaklar

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

Yükleniyor...