Arkadaşım neden sizce rujlarımı çalıyor?

Şimdi parası da var. Ama hasta hasta. Ama asla kabul de etmiyor. Yani bunca sıkıntım varken bunu neden dert ediyorum bilmiyorum ama. Şimdi kız gayet iyi bir insan. Ama böyle bir hastalığı var. Şimdi çok beğendiği bir rujum vardı. Onu bir türlü bulamadık bir yerde. Ulan bulsam ona ben alcam zaten. Böyle hiç çaktırmıyor, çaktırmadan nasıl hallediyor bilmiyorum. Doğum günümde cebinde kalmış rujum, söylemiyor da. Baya bir söylendim onda olduguna emindim evet bende kalmış ne var ne abarttın felan bir de beni sucluyor hani üste çıkmaya çalışıyor. Yine bir baktım çaktırmadan makyaj çantamdan gitmiş o ruj. Neden yanımda taşıyorsam. Daha önce de yaptı, bir de ben yeni aldım felan bana hırsız mı demeye mi çalışıyosun diye mağdur edebiyatı yaptı. Ulan elimde kanıtta yok ki. Yalan söylediğini o kadar iyi anlıyorum ki onu tanımayan biri anlayamaz öyle soğukkanlı. Aaa dedim ne güzel renkmiş dudağında ki, yeni mi aldın? "Haa şey evet Pastelin aldım ya" dedi. Dedim versene süriyim bende. Aaa yanımda yok ya dedi şu an bulamadım felan. Şeytan diyor kavga et kalbini kır daha yüzüme bakamasın, ama bir yandan da çocukluk arkadaşım kıyamıyorum. Şeytan diyor makyaj çantanı yanında taşıma ya da çaktırmadan rujumu ondan al bilmiyormuş havası yap onun gibi. Şeytan neler neler diyor da bazen hak ettiğimi düşünüyorm. Çünkü bende annemden bazen para alıyorum çantasından.

0|0
13|1

En İyi Erkek Görüşü

• Sen kendinden ödün verme boşver. Mesela sen ondan Alsan kendi ruhunu adini cikartir belki nerden biliyon ben kimseye güvenmem valla.
    Ama iyi kizsin taktir ettim seni

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Arkadaş seni kıskanıyor demekki senin yerinde olsam 4 5 tane kendi rujlarindan al hediye paketi yap hediye aldım de ver bakalım napicak😀

1|0
    0|0
    • Gerçekten mi? O kadar param olsa ah ah... Benim malım çok kıymetlidir. Ama neden kıskansın kendisinin benden daha çok parası var?

• Senden çaldığı bir rujun aynisından al😂😂

• rujum sende kalmıs verırmısın de

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Kızlar Ne Diyor 12

• yalnız sondaki itirafı okuyunca bir gülme geldi ya.
    biraz haketmişsin gibi sende ordan çıkıyo bak o paraların hesabı demek :P
    şaka bir yana bence annen de olsa gizlice para alma iste zaten o verir. hem annenin sana olan güveni sarsılmaz. o kızın yanına giderken de hiç bir eşyanı götürme bence. rujlarını da geri al ve söyleme.

0|0
    0|0
    • alıcam da ya bu sefer anlarsa bu sefer benim ona baktığım gibi o bana bakarsa açık açık itiraf ederse :)

• cansın

• teşekkür ettim:P

• Kleptoman olma olasılığı çok yüksek. Bilinçli olarak yapılan bir şey değil.

0|0
    0|0
    • Ben ne yapsam bilmiyorum suçlasam suçlayamıyorum çünkü inkar ediyor, ee delil bile yok. Suçlasam büyük kavga çıkıcak. Hani kim "evet arkadaşım çaldım ben hastayım" der?

• The Balm Meet Matte Hughes kesinlikle denemelisin...

• Bana ruj yakışmıyor😐 Annesinin rujunu süren küçük kız çocukları gibi duruyor😂

• Sen kendin söylemişsin zaten hastalık bu bilinçsiz olarak yapılan bir şey sen ne kadar bunu aldın desen de kabul etmez😌

0|0
    0|0
  • Hırsızlık hırsızlıktır. Hastalık filan diye kabule dilemez.

0|1
    0|0
  • Ruj alt tarafı. Arkadaşının yaptığı yanlış tabi ama sende iş o raddeye gelmeden hediye ediver. Gerçekten iyi biriyse, sırf rujlara olan bu zaafı yüzünden kalp kırma derim :)

0|0
    0|0
  • Bazı kişilerde hırsızlık hastası var ne kadar zengin olursa olsun

0|0
    0|0
  • uyar

0|0
    0|0
    • Ben ne yapsam bilmiyorum suçlasam suçlayamıyorum çünkü inkar ediyor, ee delil bile yok. Suçlasam büyük kavga çıkıcak. Hani kim "evet arkadaşım çaldım ben hastayım" der?

• Arkadaşın kleptomani olabilir

0|0
    0|0
  • Sen cok tatli bir kizsin biliyormusun oyle guzel anlatmissin ki derdini gulumseyerek okudum kusura bakma sen kendin hatandan vazgec oyleyse sorunun cevabini kendin verdin zaten

1|0
    0|0
    • canım teşekkür ederim ama nerden çıkt anlamadım :) ben onun gibi çalamam edemem işte...

• Icimden geldi, bence araya mesafe koy.. buradan birisinin bir sozu vardi "Ahira giren kokar" diye, kendine dikkat et lutfen

• canım cocukluk arkadasım ve tek arkadasım. evleniyor zaten eylülde. :) yani eskisi gibi olamam zaten...

• yemin ediyorum aynı bende de var böyle biri yıllardır herşeyimi çaldı eşyamı yerinde göremeyince evi yıkasım geliyor ama akıllandım artık bende onun eşyalarını çalıyorum yok böyle bir zevk aranıyor falan..
    geçen gün karpuzlu dudak balm mı çalmış bilyorum kanıtım yok aynısı aldım geçtim karşısına gözüne baka baka sürdüm bu bir titremeye başladı korkudan

0|0
    0|0
    • kıskanıyor bu arada seni

• hayır :)

• İşte sebep

• Çocukken de mi böyleydi merak ettim doğrusu. Ama o jasta değil bence kıskanç. Bak ben yanımda taşıymca makyaj malzememi kullanır kızlar hiç tasimam taşıma sende yani nolacak. Ondan da sen sakın çalma ya başka ruj mu yok git al ama sür sür gel alamaz ya. Bir daha da annene demeden alma derim anne çünkü ben o evet demeden birşey alsam ondan hayır gormem.

0|0
    0|0
    • Bende de öyle oluyor. O paradan hayır görmüyorum. Gerçekten çok haklısın. Hak ettiğimi düşünüyorum. Çingene ulan bunun anne tarafı ne bekliyorsun. Hayır bir de o kadar çaktırmıyor ve kendini akıllı zannediyor ki. Hani hastalık bu. Ama yazık üzülüyorum ya. Açık açık konuşsam aramız açılcak çünkü zerre eleştiriye gelip kabul etmiyor.

• Heh aynen öyle tatlım nerden anladın? Resmen öyle ya. Hani öyle bir yalancı ki öyle bir rol yapıyor ki sanırsın ben şizofrenim. Kanıtta yok. O rujumu ondan alıyım ama dimi? Ya da gidiyim aynısını alıyım,"yoo diyim evde buldum" delirsin salak :D

• Aynısndan git al evde buldum de aynen öyle bak nasıl bozulur 😂

• Benim kankam temidlik hastası neyseki :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...