Metrobuse kaçak binmek :D :D?

Gençler ben bugun metrobuse kaçak gırdım param yoktu yanımda lakın anlaşılır dıye korkuyodum tabı bahsettıgım mavı otobuslerde sarı otobuslerde kaçak bınıldııgını anlayan yok :D ılk defa mavı otobuste yaptm bu işi boyle yapma sebebım annem bana okul harçlığı 25 tl verıyo akbil içinde dahil olarak bende bu parayı arkadaslarımla bıyere gıdeceksem ya da ıhtıyacım olan seylere harcıyorum haram farkındayım ama boyle yapmazsam kımsenın kımseye bedavadan bısey verdıgı yok boyle yapma sebebım akbılıme 5 tl yukleyıp 20 tlsını kendıme harcamam ztn akbıl parası gunu gunune gıtmesın dıye boyle yapıyorum :D ama kaçak bınmek konusunda tam bir reziillikti iyi anlamadılar arkaadsımlada bedava bınıyoruz zaten artık dhfjd bu yaptığım ne kadar doğru bısey?

0|0
4|12

En İyi Erkek Görüşü

• Bugunde oldu benim yaşlarda çocuk bindi arka kapıdan elinde 55 taksitle aldığı iphone 6'sı ile hiç istifini bozmadan akbil vs göndermeden devam etti böylelerine kıl oluyorum ben asıl

1|0
    0|0
    • takıp etmıyolarkı ha bugun mavı otobuste adam akbılmı basacan paramı verecen dedi bende para verıcem dedm ındıkten sonra verıcem dedım sonra o adam teldeyken çaktırmadan fırladım :D

• Ben parası olup vermeyenleri kastettim

• bende oyle yapıyorum harçlık olayı olmasa :D acıyıp verırdım

En İyi Kız Görüşü

• Metrobusun her duraginda guvenlik var 😂 otobustede sofor bakiyo anca otobuse ortadan ya da arkadan binerek yapiyosun bunu heralde 😂

0|0
    0|0
    • arkadan bınerek yapıyorum tabı :D

• onlar arkadaslarımla konusmamı ıstemıyolar cunku bı olayda tartısmıstıkı onlarla takılmanı ıstemıyolar oyuzden bende boyle yapıyorum

• onlara ıhtıyacım olan sey ne bulabılırım kı bulabıelcegım bahane olsa anca anne arkadasımın dogum gunu partısı varmıs ona hedıye alıcm para versene desem bilee bu hep olacak bısey degıl hep vermez yanı

Erkekler Ne Diyor 11

• Metrobus başka

Otobüs başka

Kul hakki yiyorsun
    Herşeyi gören bir yaratıcı var.

Yasin kaç ki

0|0
    0|0
    • benı ılgılendırmez bedava gıdıp gelmek varken neden boşa akbıl parası odeyesın

• :/ o zaman sokakta yatanlar neden yatsın. Gidip evinize uyusun. Dışarı da yazık değil mi?

Lise kaca gidiyorsun

• oha çok aksiyon dolu bir hikaye yarısından sonra okumaya gücüm yetmedi :/

1|0
    0|0
  • Yasaklanırsn üzerler seni. En iyisi alışma bu tür yollara. Paran yettiği kadar yaşa.

0|0
    0|0
  • Liseliler bu saatte uyumuyormuydu?

0|0
    0|0
  • Bin bin nereye kadar

0|0
    0|0
    • hepppp :D anlamıyolar kı zaten ben hep bınerım sarılarda fena rahat kalabalık oldugu zaman helekı hıc para odemıyosun bedava ya gıdıyosun

• polise şikayet ettim lanet olasıca :D dfdf

0|0
    0|0
  • Boecunj eda et

0|0
    0|0
  • Matematiğim zayıf anlattıklarından hiçbirşey anlamadım

0|0
    0|0
  • Iyi halt ettin

0|0
    0|0
  • şimdi arıyrm zabıtayı sen dur

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 3

• Mavi metrobüs mü var lan?

0|0
    0|0
  • Kaç yaşındasın ki doğruyla yanlışı ayırt bile edemiyorsun. O kadar insanın hakkına giriyorsun.

0|0
    0|0
  • O nasıl oluyor bilet kontrolu yokmu😃😳

0|0
    0|0
    • akbıl basacak yerde var adamlr ıkıdebır soyluyo hatta parasını odeyemeyen dıye ben son durakta ındım anlasılmasın dye ben ındıkten sonra verıcem dedım adama oyle desene dedı telefondayken çaktırmadan fırladım :D cunku vermeyenlerı hesaba çekıyodu

Yükleniyor...